הקראת טקסטים בעברית ב-iOS 8

מערכת ההפעלה iOS 8 Beta 3 שוחררה למפתחים וכוללת הקראת טקסטים בעברית

| יום שלישי, 8 ביולי 2014, 09:08 | מערכות הפעלה

לפני מספר שבועות שוחררה גרסת הבטא השנייה למערכת ההפעלה החדשה למכשירים ניידים מבית אפל, iOS 8. אמש (ב') פנתה החברה להציג בפני קהל מפתחיה את גרסת הבטא השלישית אשר מלבד תיקוני באגים, כוללת מספר רב של עדכונים, שינויים והוספתן של פונקציות מפתח אשר נתקלנו בחוסרן בגרסאות הבטא הקודמות.

כחלק עיקרי מן העדכון הבחנו כי גרסת בטא זו יציבה מגרסאות קודמות באופן משמעותי, כאשר אפליקציות מערכת שהרבו לקרוס במהלך שימוש בסיסי קודם לכן הפסיקו לעשות כך, לצד אפליקציות צד שלישי שאף לא פעלו כלל וכעת עובדות בצורה יציבה למדי על גבי המכשיר. בנוסף לתיקוני הבאגים, התווספו לא מעט פונקציות חדשות עליהן הכריזה החברה במהלך אירוע המפתחים WWDC 2014.

פתוחה יותר עם תמיכה בעברית

בין האפשרויות החדשות נמצא את יכולת הקראת הטקסט בשפה העברית כחלק מתמיכה בגרסאות הבטא הבאות בהכתבה בעברית, הוספה של כונן ה-iCloud המאפשר העברת קבצים בין מכשירי iOS ו-Mac OS X ביתר קלות, תוספת הגדרות נגישות להצגת טקסט מודגש ורחב בכל מקום במכשיר ואף הפונקציה לבצע שיחות על גבי רשת ה-WiFi, שכעת נתמכת על ידי ספקית הסלולר האמריקנית T-Mobile.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EgGPVSM1v4k[/youtube]

הפתיחות החדשה של אפל מצליחה להראות אותותיה עם גרסאות הבטא של מערכת ההפעלה החדשה, כאשר מתוך אפליקציית המפות של אפל, המגיעה באופן מובנה כחלק מ-iOS 8, מצאנו כי החברה מאפשרת לנו לחפש יעד ואז לעבור ישירות לאחת מאפליקציות הניווט המותקנות על המכשיר ואף ממליצה על נוספות מתוך האפסטור. בחירה ב-Waze וב-Google Maps העבירה אותנו לאפליקציה המבוקשת יחד עם הוראות הניווט שהוגדרו באפליקציית המפות של אפל.

iOS 8 צפויה להשתחרר לציבור הרחב כבר בסתיו הקרוב ואנו צפויים לראות עוד  שינויים, עדכונים ופונקציות חדשות בגרסאות הבטא מעתה ועד השחרור הרשמי. נוסף על שחרור גרסת בטא ל-iOS 8, שוחררה גרסת בטא שנייה למזרים המדיה מבית החברה, ה-Apple TV, גרסאות בטא ראשונות לגרסה חדשה לשירותי אפל Find My iPhone ו-Find My Friends וכמובן גם למערכת ההפעלה למחשבים, OS X Yosemite.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות