-פרסומת-

צ’ק אין: פייסבוק ישראל חושפת את משרדיה החדשים ופעילותה בארץ

בתמונה: עדי סופר-תאני ורואי טיגר (צילום: יוסי זילגר)

פייסבוק ישראל ערכה הבוקר (א’) אירוע עיתונאים מצומצם בו חשפה את משרדיה החדשים ברוטשילד 22, ולצידם את הפעילות של החברה בארץ ותכניותיה לעתיד. באירוע דיבר רואי טיגר, מנכ”ל מרכז הפיתוח הישראלי, על הפיתוחים הטכנולוגים שמתרחשים בישראל ועל השפעתם על העולם כולו ולצידו עדי סופר-תאני, מנכ”ל פייסבוק ישראל, אשר חשפה נתונים אודות השימוש בפייסבוק בישראל וכמובן דברה על החשיבות של הסניף הישראלי לפייסבוק העולמית.

תחילה ציין טיגר, ממייסדי Onavo שנרכשה על ידי פייסבוק ב-2013, את פרויקט הדגל עליו עובדים בפייסבוק ישראל – Internet.org. מיזם שאפתני זה, אשר הושק לראשונה באפריקה, מאפשר למיליוני אנשים במדינות עולם שלישי להתחבר לאינטרנט בחינם ובכך לקבל גישה לשירותים ומקורות מידע שזמינים בשפע לאדם החי במדינות המערב. בפייסבוק ישראל מתגאים בכך שהפרויקט התרחב וכולל כעת שש מדינות ו-500 מליון אנשים שחוברו לאינטרנט דרך המובייל.

פרויקט נוסף, המפותח בישראל, הוא Safety Check, המאפשר למשתמשים לדווח בזמן אמת ובמהירות על מצבם באזורים מוכי אסון. בפייסבוק הבינו כי במקרים של אסונות טבע נוהגים אנשים ליידע את מעגל החברים שלהם ברשת החברתית על מצבם ואף מציעים עזרה לאלו שנפגעו מהאסון. השירות החדש יקל על העברת המידע ויעניק ניטור בזמן אמת של הנפגעים ושל קורבנות האירוע. Safety Check השתתף כבר בשני אסונות טבע, כאשר האחרון היה הוריקן “פאם” שפקד את אסיה.

בתמונה: עדי סופר-תאני ורואי טיגר (צילום: יוסי זילגר)

בתמונה: עדי סופר-תאני ורואי טיגר (צילום: יוסי זילגר)

סופר-תאני, מנכ”ל פייסבוק ישראל, חשפה מספר נתונים מעניינים על הרגלי השימוש של הישראלים ברשת החברתית הגדולה בעולם. מספר המשתמשים בפייסבוק בארץ עומד על כ-4 מליון ישראלים, כאשר מתוכם נכנסים כ-3 מליון משתמשים מידי יום לפייסבוק – בממוצע של 15 פעמים ביום.

סופר-תאני הוסיפה כי הסניף הישראלי של פייסבוק מונה כעת כ-20 עובדים והדגישה כי הם בשאיפה מתמדת לצמוח ולגדול, תוך שהיא מציינת כי עד סוף השנה יגדל הצוות ל-30 עובדים. בנוסף לכך, נאמר כי פייסבוק מגייסת כעת מספר תפקידים בתחומי קריאייטיב, פיתוח עסקי טכנולוגי ואנשי פרסום – כך שזה הזמן להגיש מועמדויות.

כחלק נוסף של הגדלת האינטרקציה עם הקהילה המקומית הקימה פייסבוק את GYM – מרכז בו מאפשרת החברה לקבל הכשרה של הגורמים הרלוונטים בכל הקשור בכלים ובפלטפורמות של פייסבוק. ב-GYM יהיה ניתן לקבל הדרכה, עצות וטיפים מעובדי פייסבוק עצמם שיסייעו למשתמשים רבים ליעיל את השימוש בשירותים אותם פייסבוק מציעה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אורי אליאבייב, עורך מדורי סטארטאפים ואפליקציות
uri@gadgety.co.il
בוגר יחידה מודיעינית ובעל ניסיון ב-QA (הבאגים נמשכים אליו). חייב לנסות כל אפליקציה חדשה שיוצאת ומת על סטארטאפים ישראלים. לקינוח - חובב ביליארד מושבע.
סלולרי: Samsung Galaxy S3 | מחשב: Windows 8
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות