הצצה ראשונה: הכירו את INQ Cloud Touch – פייסבוקפון אמיתי מבוסס אנדרואיד

| יום שישי, 18 בפברואר 2011, 10:49 | סלולר

חברת INQ הכריזה על שני טלפונים מבוססי פייסבוק המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד 2.2 לפני קצת יותר משבוע, ה-INQ Cloud Touch וה-INQ Cloud Q, הראשון עם מסך מגע בגודל 3.5 אינץ' והשני עם מסך מגע 2.6 אינץ' ומקלדת QWERTY מלאה (לא נשלפת). שני המכשירים מיועדים בעיקר לשוק הביניים, לצעירים ולאלו שבאמת רוב ההתנהלות היום-יומית שלהם סובבת סביב הרשת החברתית (ואנחנו יודעים שיש לא מעט כאלה). לאחר משא ומתן של כמה דקות הצלחנו לתפוס את ה-INQ Cloud Touch לסקירה קצרה (המכשיר לא הוצג בדוכנים), בה למדנו להכיר את יכולות המכשיר ולהתאהב בו במהרה – עם כל הכבוד ל-HTC, זה הפייסבוק-פון האמיתי.

חברת INQ (לא באופן רשמי כמובן) יצרה את החזון המושלם לטלפון מבוסס פייסבוק, בעזרת מערכת ההפעלה אנדרואיד 2.2 יחד עם שימוש מקיף ב-API שמציע פייסבוק. ה-Cloud Touch יכול ישירות ממסך הבית של המכשיר לקבל התראות, לעקוב אחרי תכני המדיה שהעלו החברים, לראות הודעות ואירועים. בנוסף, המכשיר תומך בהרצה של אפליקציות פייסבוק מתוחכמות יותר כמו צ'אט ולמעשה מאפשר גישה לכל השירותים שפייסבוק מציע ללא צורך במעבר לאפליקצייה יעודית. כל מה שקורה בפייסבוק שלכם משתלב אוטומטית במכשיר. (וידאו בכתבה המלא)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zmdFJaNIMTY[/youtube]

ה-Cloud Touch מריץ כמובן אפליקציות אנדרואיד רגילות, שכן מדובר במארטפון אנדרואיד לכל דבר והוא מגיע עם מפרט בסיסי (המכשיר עדיין הרשים אותנו בתפעולו המהיר) הכולל: מעבד 600Mhz, מסך 3.5 אינץ' HVGA, מצלמת 5 מגה-פיקסל, קישוריות GPS, בלוטות' ו-WiFi, רדיו FM, חריץ הרחבה MicroSD, חיבור אוזניות 3.5 מ"מ ועוד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות