-פרסומת-
Curiyo

קרדיט: Curiyo

אפליקציית Curiyo תסייע במעקב אחרי כל מה שמעניין אתכם

לפני מספר חודשים סיפרנו לכם על חברת Curiyo הישראלית שמצליחה להעשיר באופן אוטומטי כל טקסט קיים ולהפוך אותו למעין דף ויקיפדיה עם קישורים מובנים. כעת משיקה החברה אפליקציה חדשה למובייל שתאפשר לכל משתמש לעקוב אחר טרנדים ואנשים חשובים ולקבל את כל המידע עליהם במקום אחד.

בעמוד הראשי של Curiyo תוכלו למצוא גלריה של דמויות מפתח ומפורסמים מרחבי העולם שנמצאים כרגע בכותרות. בעת לחיצה על כל אחת מהדמויות תפתח תצוגה ייחודית שתאגד בתוכה את כל הפרטים אודות האדם שנבחר. Curiyo תכלול תמונות, קטעי חדשות, קישור לערך בויקיפדיה, סרטונים מיוטיוב, ציוצים מטוויטר ועוד. באופן זה ניתן יהיה לגלות בצורה מהירה וממוקדת את כל הפרטים החדשים על האנשים שמעניינים את המשתמש.

במידה והאדם שמעניין אתכם לא נמצא ברשימה הראשונית שיצרה Curiyo, ניתן גם לחפש בצורה ידנית אחר כל אדם בעולם. מעבר לכך, החיפוש מאפשר גם ליצור פרופילים למקומות שונים בעולם, ענפי ספורט, מותגים ובעצם כל נושא שיש עליו מידע באינטרנט. ברגע זה Curiyo בעצם תיצור את הפרופיל ותכלול את כל האלמנטים שהצגנו קודם. אם ישנה דמות שמסקרנת אתכם באופן קבוע ניתן להוסיף אותה למועדפים ובדרך זאת להתעדכן במהירות בנוגע אליה.

My 2 Cents

מה שמייחד את Curiyo מכל פלטפורמה אחרת היא העובדה שהמשתמשים יכולים להגיב על כל פרופיל כזה או אחר שנוצר ובכך ליצור דיון שלם סביב נושא מסוים. ניתן להקליט וידאו קצר, קובץ שמע או להשאיר הודעה כתובה בכל פרופיל וכל מי שעתיד לראות את הפרופיל יראה את התגובות שהשאירו שאר המשתמשים ואף יוכל להגיב אליהם.

בדרך זו מאפשרת Curiyo מצד אחד להעשיר את תוצאות החיפוש בעשרות מונים הודות לשילוב של מקורות הידע הרבים ומצד שני להוסיף רובד נוסף חשוב לא פחות – הדעות האישיות של המשתמשים. עוד מוקדם יהיה לקבוע אם אכן המשתמשים יעשו שימוש בפיצ’ר הזה, אך מעניין לראות אם גופים מסחריים או מפורסמים עצמם ישתמשו בכלי הזה כאמצעי לתקשר עם המעריצים או עם הלקוחות שלהם.

Curiyo הוא סטארטאפ ירושלמי שהוקם על ידי בוב רוזנשיין, מייסד והמנכ”ל לשעבר של אתר האינטרנט המפורסם Answers.com. לפני שנה החברה גייסה 1.9 מליון דולר מקרונות שונות: OurCrowd, Kima Ventures, JumpSpeed ומשקיעים נוספים.

להורדת האפליקציה לאנדרואיד – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות