-פרסומת-

לא נכנעת: גולן טלקום משיקה חבילת תקשורת חדשה ב-29 שקלים

| יום שלישי, 16 בפברואר 2016, 18:42 | מפעילות סלולר, מקומי

זמן קצר לאחר אירוע ההשקה החגיגי שקיימה היום חברת “פרטנר תקשורת” בתל-אביב, הודיעה ספקית הסלולר “גולן טלקום” על השקתה של חבילת תקשורת חדשה. החל מהיום ועד ליום שלישי ה-1 במרץ, יוכלו לקוחות חדשים וקיימים להצטרף לחבילה המציעה שיחות והודעות ללא הגבלה וכן תעבורת רשת בנפח 6GB במחיר חודשי של 29 שקלים בלבד – הנמוך ביותר שניתן למצוא היום בשוק התקשורת הישראלי עבור תכנית עם תעבורת רשת בנפח גבוה מ-5GB.

חבילת התקשורת החדשה תינתן ללקוח לתקופה של שנה אחת, ובתום התקופה הוא יועבר באופן אוטומטי לחבילת הדגל שעלותה 99 שקלים בחודש. על כל קו נוסף באותה החבילה ותחת אותו המנוי, ישלם הלקוח 15 שקלים בלבד. את החבילה החדשה ניתן לממש על שישה קווים לכל היותר תחת אותו המנוי. חשוב לציין כי בעבור כל קו חדש יידרש הלקוח לשלם 49 שקלים נוספים באופן חד פעמי על הנפקת הכרטיס החכם (SIM).

אין כל ספק בכך שהחבילה החדשה היא תגובה ישירה למהלכיה של פרטנר מהבוקר. תוך שהיא מנצלת את מחיריה הגבוהים יחסית של פרטנר הרעננה, מנסה גולן טלקום להשאר רלוונטית ולהציע מעין חבילת ביניים המיועדת למשתמשים שגולשים פחות ולא מעוניינים לשלם 59 שקלים על חבילת תקשורת גדולה שהם בין כה לא ינצלו עד תום.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
שלומי טורג'מן, עורך ומפתח ראשי
shlomi@gadgety.co.il
הדרומי שבחבורה. הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים, יוצא יחידה טכנולוגית בצה”ל, בעל ידע נרחב בפיתוח אתרי אינטרנט ובתכנון מערכות מידע, גיימר בעבר וכתב טכנולוגיה (חולה עד כדי אובססיה) בהווה. גוגל או אפל? -זה לא באמת משנה, העיקר שיהיה עשוי מתכת.
סלולרי: HTC 10 | מחשב: Apple Macbook Pro / iMac 27" 5K
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות