-פרסומת-

דיווח: מכשירי הנקסוס הבאים יביאו עימם פיצ’רים חדשים לשיפור חווית המשתמש

עיצוב מכשירי הנקסוס מבית HTC (מקור: Android Police)

אנו ככל הנראה נמצאים במרחק של מספר שבועות בודדים מההכרזה הרשמית על צמד מכשירי הדגל לסדרת נקסוס לשנת 2016, הם HTC Nexus Sailfish ו-HTC Nexus Marlin, אך נכון לרגעים נראה כי HTC וגוגל מצליחות לשמור על הקלפים קרוב לחזה, כאשר מרבית הפרטים אודות השניים עודם באפלה. כעת, אף שפרטים מהותיים בעניין המכשירים טרם התגלו, הדלפה חדשה מתיימרת לחשוף פרטים נוספים אודות מספר שינויי ממשק ופונקציות חדשות שיוצגו עם השניים.

Nexus Night Light Leak 2

את ההדלפה החדשה מביא אלינו זו פעם נוספת אתר Android Police, שמקפיד לספק מידע ממקורותיו בכל הנוגע לצמד מכשירי הנקסוס הבאים. על פי פרסומי האתר, ה-Nexus Marlin ו-Sailfish יגיעו עם אפליקציית הגדרות מעודכנת שתחולק ל-2 חלקים שונים.

 

הראשון מבין השניים הוא הסטנדרטי ובו נמצא את כל הגדרות המערכת המוכרות, כאשר השני יקרא Support, ובו, כפי שנחשף בעבר ע”י האתר, יוכלו משתמשי הנקסוס לקבל תמיכה טכנית לכל תקלה תוך אפשרות לשיתוף המסך.

פונקציה נוספת שתבצע הופעה עם צמד המכשירים תהא Night Light, אותה הכרנו מוקדם יותר באנדרואיד 7.0 תחת השם Night Mode. זו, כמשתמע משמה, משנה את טמפרטורת הצבע של המסך על מנת להקל על עיני המשתמש בעת צפייה במסך. את הפיצ’ר ניתן יהיה להדליק באופן ידני, על פי שעות הזריחה והשקיעה בהתאם לאיזור בו שוהה המשתמש או על פי שעות שיקבע המשתמש.

יחד עם שני אלו נמצא פיצ’ר נוסף בשם Quick Screen Check, שיאפשר למשתמשים להקיש פעמיים על גבי המסך על מנת לקבל הצצה לשעה ולהתראות בצבעים שחור ולבן (מצב Ambient Display)  ללא הדלקה מלאה של מסך המכשיר. אלו מצטרפים למחוות ההחלקה על גבי קורא טביעות האצבע שתפתח את מרכז ההתראות, פונקציה שנחשפה גם היא ע”י Android Police לפני מספר ימים.

להערכתנו, מכינה גוגל עבור משתמשי ה-HTC Nexus Marlin ו-Nexus Sailfish פונקציות ויכולות נוספות העשויות להחשף עם התקרבותנו למועד ההכרזה. יש להדגיש כי בשלב הנוכחי לא ברור לאילו מכשירים יהיו זמינות הפונקציות החדשות, אך אלו צפויות להיות בלעדיות עבור מכשירי נקסוס בלבד (ייתכן כי גם עבור דגמים ישנים).

Nexus 2016 Double Tap Leak

מקורות
Android Police
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות