-פרסומת-

אינטל ומיקרוסופט מכריזות על Project EVO – צועדות יחד אל העתיד

| יום שבת, 10 בדצמבר 2016, 18:49 | טכנולוגיה
מיקרוסופט ואינטל

זוג ענקיות הטכנולוגיה אינטל ומיקרוסופט חברו יחדיו על מנת ליצור את Project EVO, שיתוף פעולה נרחב אשר נועד לאפשר את יצירתם של מוצרים מתקדמים המפותחים תוך שימוש בידע ובטכנולוגיה של שתי החברות יחדיו.

הפרוייקט החדש, שעיקרו עדיין לוט בערפל, מציע מגוון רחב של שיתופי פעולה אפשריים הרותמים טכנולוגיות פורצות דרך אשר פותחו במעבדותיהן של שתי החברות. לדוגמה, שתי החברות עשויות ליצור מכשיר דמוי ה-Echo של Amazon המאפשר ליצור קשר עם העוזרת האישית קורטנה מהצד השני של החדר ולשלוט על מגוון מוצרי הבית החכם (Internet of things).

שתי החברות עשויות לשתף פעולה גם בתחום האבטחה ולשלב את טכנולוגיות האימות הביולוגי Windows Hello יחד  עם אבטחות חומרתיות שפותחו במעבדות אינטל. תחום עיקרי נוסף שבו עשויות החברות לאחד כוחותיהן הוא תחום המציאות המדומה והרבודה, בו השקיעו כבר שתי החברות מאמצי פיתוח רבים ובמידה מסויימת מובילות את השוק.

משקפי ה-Hololens מבית Microsoft

משקפי ה-Hololens מבית Microsoft

משקפי המציאות הרבודה HoloLens עשויים להיות משולבים יחד עם טכנולוגיות המיפוי המתקדמות של אינטל על מנת ליצור חווית צפייה מציאותית הרבה יותר. טכנולוגיית מציאות רבודה שתפותח בידי שתי החברות תוכל לרתום את יכולותיהן של אינטל למפות את המציאות במדוייק ואת יכולותיה של מיקרוסופט להלביש על גבייה אלמנטים וירטואליים נוספים, וכך תוכל ליצור חווית שימוש יוצאת דופן שטרם נראתה כדוגמתה.

הפרוייקט השאפתני נמצא כעת בחיתוליו, וסביר להניח שנאלץ להמתין עוד זמן רב עד שנזכה לראות את פירותיו מגיעים אל השוק.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
עדן גוטליב
תלמיד תיכון במגמה מדעית הנדסית. טכנולוגיה זורמת בעורקיי מגיל 9. מתעניין בעיקר בתחום הסלולר והחומרה, עם פינה חמה בלב למעבדים. כשהידיים שלי לא על המקלדת, הן אוחזות בכידון האופניים (או במחשבון).
סלולרי: OnePlus One | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות