תיאום גרסאות: Ice Cream Sandwich הוכרזה – גרסת אנדרואיד זהה לטאבלטים וסמארטפונים

| יום שלישי, 10 במאי 2011, 20:53 | מערכות הפעלה

חברת גוגל הכריזה רשמית על Ice Cream Sandwich – גרסת האנדרואיד המשמעותית ביותר ככל הנראה עד היום, שתגיע ברבעון הרביעי של 2011. הגרסה מגיע עם לוגו מגרה במיוחד, לצד שלל שדרוגים אשר רק חלקם המועט נחשף במהלך אירוע הפתיחה של כנס המפתחים Google I/O 2011. הבשורה האמיתית של Ice Cream Sandwich, היא האיחוד הכל כך מיוחל של פלטפורמת האנדרואיד לטאבלטים וסמארטפונים. דבר שיקל נורא על מפתחים להגיע לקהלים שונים ללא צורך בהתאמות מיוחדות עבור כל גודל מסך, כך למעשה תרוץ אותה האפליקצייה על מסך הטלפון הקטן ועל טאבלט (או לפטפוט) בעל מסך גדול יותר.

גוגל מציינת כי הגרסה החדשה שתושק בסוף השנה, תוסיף את מימד העומק לאפליקציות מה שאומר כנראה ערכת פיתוח ידידותית יותר לתלת-ממד, עבור אפליקציות תלת-ממד עשירות יותר. ההדגמה שגוגל הציגה בנושא, היא שיחת וידאו בה האפליקצייה מסוגלת לזהות את פני המשוחח וחלקי הפנים השונים שלו ובזמן אמת ניתן לשנות למי שמשוחחים איתו את הפה והאף. מרשים מאוד!

ההשקה של Ice Cream Sandwich עוד רחוקה ויש לנו עוד מספר ימים עד לסיום כנס Google I/O 2011, כך שאנו בטוחים כי נגלה פרטים נוספים אודות אחת מגרסאות האנדרואיד החשובות ביותר כבר בתקופה הקרובה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות