-פרסומת-

גאדג’טי מסקר: Samsung Galaxy S8 Plus – פורץ גבולות

| יום ראשון, 14 במאי 2017, 19:11 | גאדג'טי מסקר, סלולר

עבור מכשירי הדגל שלה לשנת 2017 החליטה סמסונג לבצע קפיצת מדרגה בכל הנוגע לצד המסך ולהמר על פורמט חדש שמתאים עצמו לתצוגה הבלתי נגמרת של חדשות באתרי אינטרנט ורשתות חברתיות. לצד הפורמט החדש אפשר למצוא גם עיצוב תואם, ששם את המסך במרכז, ומעלים אט אט את הצורך בכפתורים. מקצה השיפורים שעשתה סמסונג במכשירי הדגל החדשים שלה הביאו עיצוב חדש ושיפורים גם מתחת למכסה המנוע, כאלה שמשפרים את הקיים.

קיבלנו לידנו את מכשיר ה-Galaxy S8 Plus של החברה לסקירה ובדקנו איפה שיפרה סמסונג ואיפה לא. דגם הסקירה הינו בצבע השחור וכולל רכיב אחסון של 64 גיגה-בייט ואת פלטפורמת ה-Exynos 8895 של סמסונג. במהלך הסקירה נעשה שימוש גם בכרטיס זיכרון microSD בנפח 64 גיגה-בייט מבית סנדיסק.

עיצוב חדש ומרענן

סמסונג אימצה את שולי המסך הקמורים במלוא מובן המילה עם סדרת הדגל Galaxy S8 וזוג המכשירים החדשים זכו בשל כך בעיצוב רענן שהינו המרשים ביותר שיצא עד כה מצד החברה, עיצוב ששם אותה אי שם למעלה ברשימת הסמארטפונים הנאים ביותר הקיימים בשוק. השוליים צומצמו באופן משמעותי ובו בזמן לא גדלו מימדיו של המכשיר יתר על המידה. בתוך כך, הצליחה סמסונג לשלב בשני הדגמים בסדרה מסכים גדולים יותר. דגם ה-Galaxy S8 מציג מסך בגודל 5.8 אינץ’ (לעומת מסך 5.1 אינץ’ שהופיע ב-Galaxy S7) ומושא סקירה זו, דגם ה-Galaxy S8 Plus מציע מסך בגודל 6.2 אינץ’ (בהשוואה למסך 5.5 אינץ’ שהופיע ב-Galaxy S7 Edge).

על מנת שתוכל לדחוס את המסכים הגדולים לשני הדגמים בסדרה, בחרה סמסונג להגביה את המכשירים – זהו הפיתרון הטוב בין השניים שהיו זמינים לחברה מאחר שהרחבת הסמארטפונים היתה גורמת לאי נוחות גבוהה יותר באחיזתם ביד, אך עדיין מדובר באילוץ שגורם לאי נוחות בשימוש היומיומי בדגם הגלקסי S8 פלוס – מדובר במכשיר גבוה למדי ובשל כך לא נוח לשימושים ביד אחת, ומעיד על כך יותר מכל חיישן טביעות האצבע, שהועבר לגב הסמארטפון.

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

שילובו של חיישן טביעות האצבע בגב המכשיר מובן, גם לאור השינויים בעיצובו וגם בשל הוספת חיישני זיהוי הפנים וקשתיות העיניים, האחרון בין השניים מוסיף פן אבטחה נוסף בקדמת ה-Galaxy S8 Plus. סמסונג אינה היחידה וודאי שלא הראשונה לשלב רכיב זיהוי ביומטרי בגב המכשיר, ומדובר באמצעי אבטחה שהוכיח עצמו כמהיר למדי ובלתי מטריד בשימוש שוטף. רק נגעו בלוחית והמכשיר או האפליקציה המוגנים על ידו ייפתחו ללא צורך בהזנת סיסמה באופן ידני.

אולם הבחירה למקם את חיישן טביעות האצבע לצד המצלמה הינה בעייתית, שכן קשה יותר לזהות היכן ממוקם החיישן ללא הפיכת המכשיר. גם לאחר תקופה ממושכת, עדיין לא הצלחתי להתרגל למיקומו של חיישן טביעות האצבע, מה גם שגובהו של דגם ה-S8 פלוס מאלץ לבצע תמרונים באחיזת הסמארטפון לשם מיקום האצבע בדיוק במקום הנכון. הבחירה למקם את חיישן טביעות האצבע במיקום כה גבוה בגב המכשיר רק לשם יצירת אסתטיקה ויזואלית הינה רעה כפליים כאשר מדובר בחיישן המסוגל לזהות במהירות כה גבוהה את טביעת האצבע ומעבר לכך – מאפשר גם שליפה מהירה של וילון ההתראות.

רכיב נוסף בסדרת הגלקסי S8 של סמסונג שזכה לשינוי מהותי הינו כפתור הבית. לא תמצאו כפתור פיזי מתחת למסך ה-S8 פלוס, אך כפתור וירטואלי יתפוס את מקומו ויופיע על גבי המסך כמעט בכל הזדמנות, וגם כשלא, הוא יחכה לכם שם – נסתר, אך בהחלט פעיל וזמין לשימוש על מנת לחזור למסך הבית.

כפתור הבית ב-Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

כפתור הבית ב-Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

מתחת למיקומו של כפתור הבית הוירטואלי משלבת סמסונג מנוע רטט, שייתן לכם פידבק על כל לחיצה ועל כן הוא לא ניתן לתכנות לשם הופעה במקום אחר על גבי שורת המשימות, בעוד את מיקום כפתורי המגע הוירטואלים ל”חזרה לאחור” ו”מעבר בין אפליקציות” (ועבודה עם שתי אפליקציות במקביל) ניתן לשנות. הבחירה של סמסונג בויתור על כפתור בית פיזי לא מפריעה כלל לשימוש השוטף במכשיר, אם כי חסר מעט חיישן טביעות האצבע בקדמת הגלקסי S8 פלוס.

עד הקצה

עם תצוגת המסך עשתה סמסונג עבודה נהדרת. צמצום השוליים והשימוש בתצורת ה-Edge הכפולה מקנים תחושה שאנו אוחזים בסמארטפון שרובו ככולו מסך וקשה שלא להתרשם ממנה בצפייה באפליקציות, משחקים וסרטים. בעוד התצוגה מרהיבה, ותואמת מספר נאה של אפליקציות היישר מהקופסה, תיאלצו לבחור אילו מהאפליקציות יוצגו על גבי מסך מלא ואילו לא, כאשר עבור חלק מהאפליקציות בחירה בתצוגה מלאה לא תעבוד היטב.

בסמסונג החכימו ודאגו לטפל בנושא התאמת התצוגה בדרך נוחה למדי – בסרטונים ביוטיוב תוכלו להתאים את התצוגה בלחיצת כפתור וכך גם במשחקים (במידה ואתם משתמשים ב-Game Launcher המובנה של סמסונג) ובכל מקרה ניתן לגשת לתפריט התאמת התצוגה ליישומים ולשנות כל הגדרה באופן ידני. התאמה להצגת אפליקציה, סרטון או משחק במסך מלא לא תמיד תספק את החוויה הטובה ביותר, ולפעמים יהיה עדיף להישאר עם תצוגת המסך המקורית. זה מתסכל לא להשתמש בכל המסך הענק הזה לפעמים, אך העובדה שכפתורי השליטה הוירטואלים בתחתית המסך לא מצמצמים את תצוגת האפליקציה ממילא, מוסיפה הרבה, וזה משהו שלא נמצא בטלפונים אחרים, פרט אולי ל-LG G6.

מצב תצוגה מלאה ב-Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

מצב תצוגה מלאה ב-Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

התצוגה של ה-Galaxy S8 תומכת ברזולוציה גבוהה של +WQHD בפריסה של 1440 פיקסלים לרוחב ו-2960 פיקסלים לגובה, אך הגדרת ברירת המחדל של הסמארטפון עומדת על רזולוציית +Full HD בפריסה של 1080 פיקסלים לרוחב ו-2220 פיקסלים לגובה. ההבדל בין רזולוציות התצוגה ממילא לא יהיה ברור למרבית המשתמשים, ויש להניח כי רובם גם לא יטרחו להיכנס להגדרות על מנת לשנות את רזולוציית התצוגה – אבל אנחנו דווקא כן עשינו זאת, אם רק כדי להבין את ההבדלים בחיי הסוללה של המכשיר. ומדובר בהבדל משמעותי בסמארטפון שחיי הסוללה אינם היתרון הגדול ביותר בו.

בלי הרבה מיץ

סמסונג לא הגדילה את הסוללה ב-Galaxy S8 Plus, אלא להיפך. הסוללה במכשיר החדש קטנה במעט מזו שהוצגה בדגם ה-Galaxy S7 Edge בשנה שעברה. עם זאת, טוענים בחברה כי בלאי הסוללה נמוך יותר באופן משמעותי, מה שיאפשר למשתמשים להינות מקיבולת סוללה גבוהה יותר בטעינה מלאה גם לאחר שנתיים של שימוש. על פי סמסונג, קיבולת הסוללה תישמר על 95% מהקיבולת המקורית שלה (3,500mAh) לאחר שנתיים, אבל זה לא משהו שאנחנו יכולים לבדוק זמן כה קצר לאחר השקתו של המכשיר.

חיי הסוללה של ה-Galaxy S8 Plus אינם מהמרשימים שראינו בסמארטפון. בשימושים קלים עד בינוניים תוכלו לסחוט מהסוללה יום עבודה שלם, אך לא היו ימים רבים בהם הצלחתי להגיע לשעות הלילה המאוחרות מבלי לבצע טעינה נוספת, בעוד בשימוש כבדים (צפייה בסרטונים, משחקים ושימוש באפליקציות זוללות סוללה) נדרשה טעינה מחדש של הטלפון כבר באמצע היום. לא מדובר בשיפור לעומת דגמי הסמארטפונים שהציגה החברה בשנה שעברה וגם השנה תורמת הטעינה המהירה שתספק עד 40% מקיבולת הסוללה תוך חצי שעה וטעינה מלאה תוך 80-90 דקות.

הצרה הגדולה בחיי הסוללה מגיעה מכיוון המסך, ואין ההתייחסות כאן רק לרזולוציה הגבוהה ביותר הזמינה עבור המכשיר. אך אם תבחרו ברזולוצייה הבסיסת של +Full HD, תקבלו עוד כ-5% סוללה בסוף היום, ביטול התצוגה הדולקת תמיד יוסיף כמה אחוזי סוללה גם כן – הכל תלוי בכמה תהיו מוכנים להתפשר כדי לקבל עוד זמן שימוש במכשיר ללא צורך בטעינה, והפשרות במקרה של הגלקסי S8 פלוס לא תמיד גדולות ושוות את הויתורים הקטנים.

מעבר לרק מסך מרשים

ההנאה הצרופה משימוש בתצוגת המסך החדשה היא היא הבעיה הגדולה יותר של חיי הסוללה. קשה מאוד להניח את המכשיר מהיד כשצופים בסרטון או משחקים במשחק שפשוט נראה מצויין על מסך מלא, והאוזניות שצירפה סמסונג לחבילת הגלקסי S8 פלוס מוסיפות המון. מדובר באוזניות של חברת AKG שמספקות איכות שמע גבוהה מאוד, כזו שאנו לא רגילים לראות באוזניות המצורפות לקופסאות סמארטפונים בדרך כלל. עדיין לא מדובר בתחליף לאוזניות High-End, אבל הן ללא ספק ייתרו את הצורך לרכוש זוג אוזניות בנפרד אם עדיין אין ברשותכם אוזניות.

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

הרמקול שמשולב בסמארטפון אינו תומך בסטריאו, אך הוא חזק למדי, איכותי ולא צורם גם בעוצמות שמע גבוהות. בהגדרות המכשיר ניתן גם לווסת את הבסים וה-Treble ולבחור בין מצבי אקולייזר שונים – זה תורם הרבה אם אתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים בצליל.

אם רק כדי לתגבר במעט את תחום המולטימדיה במכשיר, הוסיפה סמסונג רכיב בלוטות’ 5.0 בסמארטפון החדש. רכיב זה מאפשר חיבור במקביל לשני מוצרי קצה דרך בלוטות’, כך שתוכלו, למשל – להאזין יחד בשני זוגות אוזניות נפרדים לשירים שאתם אוהבים או למקום מספר רמקולים אלחוטיים בחדר כדי להגביר את חווית השמע. זה עובד וזה עובד די טוב, אבל מאחר שהסנכרון אינו תמיד מושלם – מצאתי שבחיבור זוג רמקולים אלחוטיים הצלילים לא נשמעים מהם בו זמנית, אלא עם השהייה קטנה שמציקה באוזן כשכל רמקול מנגן חלק אחר בשיר בכל זמן נתון.

דבר אחד שלגביו לא צריך לדאוג במיוחד עם הגלקסי S8 פלוס הוא שטח האחסון. המכשיר מציע נפח נדיב של 64 גיגה-בייט, אליהם תוכלו להוסיף שטח אחסון נוסף לתמונות וסרטונים באמצעות כרטיס זיכרון (microSD). ואם יש דבר נוסף שלא ניתן להפחית מחשיבותו, הרי שזהו חיבור מסוג USB Type-C, שסוף סוף עושה דרכו למכשירי הדגל של סמסונג ולכל הפחות מציע למשתמשים בסמארטפון את האפשרות להחליקו פנימה משני הכיוונים.

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

שיפור משמעותי בתוכנה

אנדרואיד 7.0 כבר הספיקה להגיע לדגמי ה-Galaxy S7, אך תמצאו אותה היישר מהקופסה בדגמי ה-Galaxy S8 וה-Galaxy S8 Plus לצד ממשק המשתמש המותאם של סמסונג, ה-Samsung Experience. הממשק המעודכן מספק חוויה נוחה למדי בהשוואה למרבית הממשקים המותאמים הקיימים בשוק ועושה את החיים קלים למדי בשימושים היומיומיים.

מגירת האפליקציות אמנם קיימת וניתנת להצגה בתצורה הקלאסית שלה על גבי המסך, אך הדרך בה בחרה סמסונג לשלב את הגישה לאפליקציות שלא מיקמנו על מסך הבית נוחה הרבה יותר לשימוש. במשיכת אצבע על גבי מסך הבית תוכלו להציג במהירות את שלל האפליקציות המוצגות על המכשיר ולסדר אותן איך שתרצו, ממש כמו שניתן לעשות במגירת האפליקציות הקלאסית.

גישה מהירה היא ככל הנראה מילת מפתח לאורך כל ממשק המשתמש Samsung Experience והדבר ניכר גם בוילון ההתראות המאפשר להגיע בקלות להגדרות מערכת, גם באפליקציית הגדרות המערכת שלא רק מסודרת טוב יותר מאז הוצג הממשק לצד אנדרואיד 7.0, אלא גם מציעה המלצות נוחות למדי בתחתית המסך ומנוע חיפוש להגדרות שעובד מצוין, וגם בשלל אפליקציות מערכת המסודרות בצורה מובנת ופשוטה מאוד לשימוש.

בסמסונג לא פסחו גם על יכולות ההתאמה לתצוגה החדשה של המסך באפליקציות, זו זמינה ככפתור להתאמה דרך חלון ריבוי האפליקציות, דרכו תוכלו להגדיר גם פתיחה במקביל של זוג אפליקציות – פונקציה שמשתפרת מדור לדור במכשיריה של סמסונג.

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

ביקסבי היא הטעות הגדולה ביותר של סמסונג במכשירי הגלקסי אס 8. כפתור ייעודי לעוזרת דיגיטלית שלא מציעה הרבה, בעיקר לא בעברית וגישה איטית להחריד אליה שמעיבה על העבודה הנפלאה של סמסונג על ממשק המשתמש החדש גורמת לי לא לרצות להרחיב בנושא, לכן לא ארחיב. כשסמסונג תועיל בטובה להציג פריט תוכנה בר שימוש, שאינו רק הצהרה של “הנה גם לנו יש” – אשמח להתייחס לביקסבי בכובד הראש שיגיע באותה עת. עד אז – לא תודה.

כך עושים מצלמה לסמארטפון

אתחיל בהבעת סלידתי מהתערבות גדולה של תוכנה כאשר מדובר במצלמות, אבל אם להודות על האמת – מצלמות סמארטפון התקדמו שנות אור בעזרת מניפולציות תוכנה והמצלמה בגלקסי S8 פלוס של סמסונג מוכיחה שמניפולציית תוכנה היא לא בהכרח דבר רע.

תמונות עם מכשיר הדגל החדש של החברה הן הרבה מעבר למה שאדם ממוצע צריך בצד האיכות, בעיקר כשמדובר בתמונות המצולמות בתנאי תאורה טובים. האיכות עדיין לא ברמה שיציעו מצלמות סטנדרטיות, כמובן, אך אם תציצו לרגע בתמונה מטה, שצולמה עם הגלקסי S8 פלוס עבור סקירה אחרת שלנו לרחפן ה-Mavic Pro, תראו שגם חפצים בתנועה ניתן לתפוס באיכות גבוהה למדי.

רחפן DJI Mavic Pro (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

רחפן DJI Mavic Pro (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

בתנאי תאורה מוגבלים או בזמן צילום לילי מציגות התמונות של הגלקסי S8 כמות אור נדיבה למדיי ומעבר לכך – ניתן לצפות מראש כיצד תיראה תמונה המצולמת בתנאי תאורה מוגבלים דרך מסך המכשיר, כאשר סמסונג מציגה תצוגה מקדימה עם הארה משמעותית ביחס למה שנצפה בעין. עד כדי כך, שניתן, באופן בלתי מקצועי, להשתמש בה כאמצעי לראיית לילה.

צילום לילה עם ה-Galaxy S8 Plus (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי)

צילום לילה עם ה-Galaxy S8 Plus (צילום: אוהד צדוק, גאדג’טי)

ביתר התחומים מצליחה המצלמה לספק את הסחורה גם כן. צילומי תקריב נראים בה נהדר עם טשטוש מדויק של הרקע, מצב ה-HDR מפחית באופן משמעותי אלומות אור חזקות שמגיעות ממקור תאורה משמעותי כמו השמש ובצד הוידאו סמסונג כבר די מזמן מציעה רזולוציית 4K, וגם כאן תוכלו למצוא אותה. בוידאו המצורף מטה תוכלו לראות צילום באיכות 1080P:

מצלמת הסלפי מציגה עדכון משמעותי במיוחד לכמות הפיקסלים לאחר תקופה ממושכת בה הסתפקו מכשירי סדרות ה-Galaxy S במצלמת 5 מגה-פיקסלים. מצלמת ה-8 מגה-פיקסל החדשה מספקת כמות פרטים גדולה יותר, שאף מייתרת במעט את הצורך בטריקים שונים של ייפוי המוצעים דרך האפליקציה המובנית במכשיר. והפוקוס האוטומטי תורם גם כן.

סיכום

ה-Samsung Galaxy S8 Plus מוביל את השוק ברבים מהפרמטרים: המצלמה שלו נהדרת ומתאימה כמעט לכל צורך בו תתקלו, החומרה בשילוב מערכת ההפעלה וממשק המשתמש מספקים עבודה מהירה ורציפה עם המכשיר והעיצוב שלו מרשים ביותר, אף שמסורבל לאחיזה ושימוש ביד אחת בשל גובהו הרם.

מקצה השיפורים שערכה סמסונג ניכר, אם כי לא בהכרח מצדיק את השדרוג מהדור האחרון (S7), בעיקר בשל המחיר, שעדיין גבוה ממרבית הסמארטפונים בשוק אף ביטולו של מס הקניה. ועדיין – מדובר באחד הסמארטפונים המרשימים ביותר שראינו ושעוד נראה השנה.

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

האריזה ותכולתה
9
עיצוב ואיכות בניה
10
חומרה וביצועים
10
מסך ותצוגה
9
מערכת הפעלה
9
מולטימדיה
9
סוללה
8
מצלמה
10
סיכום
9.3
חבילה כמעט מושלמת
מה אהבנו
מסך
עיצוב
ממשק
מצלמה
מה לא
מחיר
ביקסבי (אבוי!)
סוללה
מחירים
יבואן רשמי: 3,700 שקלים
שוק פתוח: 3,450 שקלים
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
מוצרים קשורים
השקה
אפריל 2017
מסך
6.2 אינץ'
זיכרון עבודה
 • 4GB
ערכת שבבים
 • Samsung Exynos Octa 8895
נפח אחסון
64GB
מצלמה
12 מגה-פיקסל
סוללה
3500mAh
מערכת הפעלה
Android 7.0
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי ומנהל החברה המפעילה את האתר. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Xiaomi Mi Mix 2 | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
 • ‫אוריה גאון‬‎

  תגידו איך איכות השמעבאוזניות של המכשיר ובאוזניות בכללי?

  • DeadPool

   יש לי ואני אהבתי 🙂

   • yarin david

    הקול באפרכסת חזקק מאוד וברור אהבתי מאוד שומעים מצוין באפרכסת

  • ori avraham

   איכות שמע לא רעה בכלל באוזניות. עם המכשיר הקודם הייתי מתבאס שלא לקחתי את האוזניות קשת שלי, אבל עם האוזניות של ה8 אני לא מתבאס כמעט, גם בעיקר בגלל הנוחות שהן מספקות

 • yarin david

  רונן אני מקווה שתיתקל בתגובה הזאת
  סקירה מצוינת אבל יש תחושה שניסתם למצוא כמה שיותר פגמים במכשיר
  אפילו אם היה דבר טוב שהוא מצטיין בו בסופו של אותו נושא הצלחתם לעקוץ משהו לא טוב ..
  אני לא אומר שהוא מושלם כי אין דבר כזה לא גלקסי לא אייפון ולא LG וכך שום מכשיר בעולם
  לכל מכשיר יש חסרונות
  בתור אחד שעכשיו קנה את ה s8 הרגיל
  מכשיר מצוין עם תגובות מהירות מאוד הטביעת אצבע ב s8 היא נוחה מאוד
  נכון אתם צודקים בפלוס זה ממש גבוה וזה אחד מהדברים שגרם לי לא לקנות אותו
  בכל מקרה מכשיר מצוין לדעתי

  • רואה. אבל כאמור סקרנו את דגם הפלוס ומדברים עליו ולא על הרגיל שבעל מידות נוחות יותר לטעמי. לא מנסים בכח למצוא חסרונות, פשוט מוצאים אותם כשמשתמשים במכשיר כאילו היה שלנו למשך כמה שבועות.

   • yarin david

    רונן תודה על התשובה

    אני יודע למה אתה מתכוון גם אני בדקתי המון לפני הקנייה את ההבדל בגדלים היה לי קצת קשה עם הגודל
    ולכן בחרתי ללכת על ה8 הרגיל

    מה שאני חייב לציין לטובה זה שאם אני לא טועה זה כרגע המכשיר היחידי בעולם מציע מסך 6.2 אינץ ומרגיש הרבה פחות העבודה על זה מגיע להם שאפו ענק
    האייפון מסך 5.5 נכון ? הוא מרגיש על היד פי 2 יותר גדול

   • Gillian

    מה שאתה אומר הוא לא מדויק, בתחילת הסקירה הבחור אומר שכל מה שהוא יגיד על ה S8+ תקף גם לגבי ה- S8.
    זה ממש לא נכון מכיוון ששני הדגמים הם בגדלים שונים ומציעים חווית אחיזה שונה לגמרי.

 • Nexus

  אוהד, לפתיחת המכשיר אתה יכול פשוט ללחוץ על כפתור הבית וזהו.

  • TechGuy

   נכון זה כפתור בית מיוחד

 • Nir

  מרשים מאוד אבל עדיין לא הייתי קונה אבל עדיין עבודה מרשימה מאוד של סמסונג

  • TechGuy

   למה אתה מחכה לנוט 8?

   • Nir

    לא אני אוהב את אפל אבל לא סמסונג

 • Nir

  לגבי אוזניות תקנו איירפודס לא זול אבל שווה לא אומר סתם הבסים העוצמה הדיוק הכל ממש מרשים נשמע כמו אוזניות ענקיות של ביטס לא אומר סתם

  • LineOS for exynos!

   לא מבין בזה.. אבל ניסית של חברה אחרת בטווח מחירים האלה? (משהו עדכני)

   • Nir

    יש לך טעות איירפודס זה הכי עדכני

    • LineOS for exynos!

     שאלתי כי אני מעוניין ואין לי מושג באיכויות של אוזניות..

     • Nir

      אז תקנה איירפודס פשוט לתפעול ועוצמת שמע מדהימהההה וכמה פיצ׳רים ממש מגניבים

  • ori avraham

   האוזניות הרגילות שבאות עם המכשיר מעולות ל99٪ מהזמן

   • Nir

    אני ממש מרוצה מהאיירפודס

   • Nir

    ואגב מי שרוצה רמקול טוב רק Sonos play 5!!!! אפילו שניים כאלו ואז יהיה סטריאו

 • ori avraham

  יש לי כמה דברים לחדד אחרי שימוש עם המכשיר:
  ראשית כל, אני מקווה שתבדקו מחדש את עניין הסוללה, כי ההבדל בקיבולת לא גדול מה7 אדג’ אבל ה8 פלוס מכיל רכיבים חסכוניים יותר(אני משיג 6.5-8 שעות מסך)
  לגבי כפתור הביקסבי: ביקסבי לא שימושית בכלל, אבל כאן מגיע היופי באנדרואיד. תורידו אפליקציה פשוטה בשם BXactions והיא תאפשר לכם למפות מחדש מה הכפתור יעשה(ניתן להגדיר שתי פונקציות שונות- אחת כשהמכשיר נעול והשנייה כשהוא פתוח)
  לגבי מיקום חיישן טביעת האצבע גם לא הבנתי על מה כולם מתלוננים. יש לי ידיים יחסית קטנות וכל פעם כשאני מחזיק את המכשיר היד שלי יושבת על הכפתור. משהו שהתרגלתי אליו אחרי חצי שעה של שימוש לכן שווה לכם לבדוק זאת בעצמכם לפני שתחליטו ובעיקר עם כיסוי כי זה אפילו נהיה יותר נוח(ובשבילי חד משמעית יותר נוח מה6P או הג’י 65 או כל מכשיר אחר שניסיתי בו הכפתור ממוקם במרכז הגב)

  • ori avraham

   דוגמה לחיי הסוללה שהיו לי היום עם המכשיר: אני עם 50% סוללה שנותרו לי. בהירות מלאה כולל high performance mode שמגביר בהירות ב-10%, אני תמיד על הרזולוציה הכי גבוהה, זמן מסך 3 שעות וניווטתי באמצעות ווייז כשלוש שעות תוך ניגון מוזיקה בבלוטוס ברכב. צילמתי בנוסף גם כמה תמונות ושיחקתי במשך שעה. חיי סוללה לא פחות ממצויינים ואני בטוח שהגבוהים ביותר במכשירי דגל עדכניים אחרי נסיון עם ה7 אדג’ והאייפון 7 פלוס, שקיבלו תשבוחות על הסוללה שלהם.

   • עמרי

    אורי אתה מוזמן להצטרף לקבוצת הטכנולוגיה בטלגרם:
    https://t.me/Gadgetalk

   • Android Developer

    תגיד, אם כבר מדברים על שימוש ברכב, גם אצלך יש חיבור USB ברכב, שההטענה שלו עד כדי כך חלשה שבשימוש בפלאפון הסוללה שלו נחלשת במקום להטען?

    • LineOS for exynos!

     חחח
     לי זה איטי להחריד ברכב.. לא בדקתי אבל יש סיכוי שזה רק ‘עוצר’ את הבטרייה…

     • Android Developer

      מה שמוזר, זה שנראה לי שיותר טוב השימוש במצת כדי להטעין …

    • ori avraham

     יש אצלי חיבור יואסבי אבל הוא לא מטעין. לעומת זאת קניתי מטען של aukey לרכב עם שני שקעים עם quickcharge שעובד מעולה כמו בשקע רגיל. מומלץ מאוד ובהחלט חיוני שיש מטען כזה יעיל ברכב

     • DeadPool

      גם אני קניתי אותו מטען לרכב והוא מצויין.

  • יואב

   תתחדש 🙂 . אני ממתין לנוט 8 .

   לגבי הביקסבי – אפשר לעשות מה שאתה עשית, ואפשר גם להשבית את הביקסבי בכלל! (או להשבית כל דבר אחר במכשירי סמסונג) ע”י 2 האפליקציות הללו :

   1) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kunkunsoft.packagedisabler

   2)https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ospolice.packagedisablerpro

   שתי האפליקציות עולות 5 שקל ולא מצריכות רוט. אני עובד עם הראשונה על כל מכשיר סמסונג שיש לי.
   אם אתה לא רוצה לשלם…פשוט תגגל את שם האפליקציה בתוספת המילה APK ותמצא גרסאות פרוצות…

 • TechGuy

  למה לא אהבתם את ביקסבי? ביקסבי היא העוזרת הקולית המתקדמת ביותר.
  למרות שהסוללה היא 3000 ו3500 לוקח לגלקסי המון זמן להגיע לאפס כך שזה נראה כאילו זה 4000.
  המחיר זול יותר משהיה לגלקסי אס 7! זה פאקינג 3100 לגלקסי אס 8 ו3200 לפלוס!!

  • ori avraham

   איך היא העוזרת הקולית הכי מתקדמת אם הפונקציה הקולית לא עובדת עדיין???

 • Baby Groot

  פשוט עצוב כמות הבולשיט שהכתבה הזו מכילה…
  העיקר אמרתם על V20 כמכשיר האולטימטיבי.
  בחייאת גאדג׳טי?! אנשים פה מקבלים 8-9 שעות מסך בS8+ איפה הסוללה לא טובה?!

  • TechGuy

   צודק ואפילו יותר עם מצב חיסכון ומצב חיסכון מרבי ששומר את הסוללה למשך יותר מיום

   • Baby Groot

    עם סוללה כזו לא צריך מצב חיסכון 🙂

    • TechGuy

     חחח צודק

 • Mikelt

  יכול להריץ אנגרי בירדס ?

  • Baby Groot

   מתי תבין שאתה לא מצחיק?

 • Roy

  חומרה מהממת (חוץ מהקורא טביעת אצבע והכפתור הנוסף) תוכנה נחמדת (חוץ מהזב5 של אפליקציות כפולות), עוזרת מיותרת (מאוד) ומכשיר מצוין. אבל עדיין לא שדרוג משמעותי משנה שעברה. ממליץ לכם לחכות, הפיקסל 2 והנוט 8 יהיו הרבה הרבה יותר טובים.

  • ori avraham

   מילא הפיקסל 2 כי הוא לא יכיל מה שלא אהבת כאן, אבל הנוט יזכיר מאוד את הגלקסי

 • LineOS for exynos!

  ל S7e יש מסך 5.5. לא 5.7. תתקנו.
  אין על המכשיר הזה בעולם, *בכל מחלקה!* ועוד יש מקום לשיפור.. ובקצב של סמסונג בשנתײם האחרונות- זה רק הולך להשתפר

 • LineOS for exynos!

  בקשר לסוללה-מסך…
  1.) 0.7 אינץ’ הבדל, מוסיף 1/8 מצריכת מסך של 5.5 אינץ’ (טיפה פחות), באחוזים- 12٪ יותר…
  2.) סמסונג שיפרו את צריכת המסך… הייתי מהמר
  על 10٪… (=’יצא שכרו בהפסדו’)
  3.). 100 mAh הבדל בין גלקסי 7 אדג’ ל8 פלוס: עם המעבד החדש+זיכרון מהיר וחסכוני יותר+שיפורי תוכנה (גוגל+סמסונג)- בטוח חיסכון של מעל 100mah….
  4.) סרטון ביוטיוב מראה שגלקסי 8 פלוס נשאר עם 1٪ יותר מ7 אדג’.. (לאייפון7 פלוס נגמרה הבטרייה בעוד ה8 פלוס נשאר עם 40٪!!!! גלקסי 8 (3000, כמו האייפון פלוס) נשאר עם 33 אחוז ביחס ל8 פלוס)
  5.) כמו כולם, הייתי שמח לעוד 500 mAh… אבל הייתי חייב לפרגן כשצריך…

 • Fate Ignoranti

  אני לא מבינה את פשר ההבדלים בסקירות בין האתרים. בערוץ wisebuy ביו טיוב הועלתה סקירת וידאו המתארת את היכולות של המכשיר שהוא ללא ספק מרשים ביותר אך הועלו גם סימני שאלה רבים לגבי בעיות חומרה ותוכנה שלא מצפים לראות במכשיר ברמה הזו. לגבי הסוללה הועלו שם תהיות האם שבבי ה 10 nm אכן תרמו במשהו לחיסכון. אני נוטה להסכים עם המסקנה שם לפיה אם אתה רוצה לעבוד על תצוגת hd ומעבד שהוגבלו ביצועיו במצב חיסכון בסוללה הרי שאינך צריך לקנות מכשיר שכזה.

 • Alon Lavie

  המכשיר מקדים את זמנו עם המסך הרחב. כרגע ה אדג 7 נראה אופציה טובה יותר במיוחד עם הטביעת אצבע שממוקמת מלפנים

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות