-פרסומת-

דיווח: אפל תעדכן את סדרת מחשבי ה-MacBook בכנס WWDC 2017

| יום רביעי, 17 במאי 2017, 09:30 | טכנולוגיה, מחשבים, מערכות הפעלה
מקבוק פרו 2016

כנס המפתחים השנתי של אפל, WWDC 2017, צפוי להתקיים בעוד שבועות בודדים, בין התאריכים ה-5 ביוני ל-9 באותו החודש, ובמסגרתו, כפי שמקפידה מקפידה היצרנית מדי שנה, תציג אפל את מערכות ההפעלה החדשות ביותר בייצורה. אלא שהפעם נראה כי אירועי הכנס יביאו עימם לא רק את חידושי התוכנה החדשים של אפל, אלא גם את המילה האחרונה של זו בתחום החומרה, כאשר דיווח חדש של מארק גורמן מבלומברג חושף כי החברה תרענן את סדרת מחשבי ה-MacBook עם דגמים חדשים ומשופרים.

על פי פרטי הדיווח של בלומברג, שמביא את דבריהם של מקורות אנונימיים המעורים בתוכניות החברה, מתכוונת היצרנית להכריז במהלך יומו הראשון של כנס המפתחים השנתי, על עדכונים ל-3 סדרות המחשבים הניידים שלה. ראשונה מביניהן תהא סדרת MacBook Pro, שמחשביה החדשים יציעו מעבד אינטל מהדור השביעי (סדרת Kaby Lake), בעודם שומרים על אותו עיצוב מוכר המשלב את רצועת המגע Touch Bar.

עוד נמסר בדיווח של בלומברג כי גם סדרת MacBook 12 תזכה לעדכון וגרסה חדשה של המחשב הנייד תציע גם היא מעבד חדש בייצורה של אינטל. עבור המקבוק אייר 13, שמכירותיו, כך נמסר, ממשיכות להיות חזקות במיוחד, בכוונתה של החברה לספק עדכון הנוגע גם כן ליכולות העיבוד שלו.

ידיעה זו עומדת בקנה אחד מול הערכותיו של מינג-צ’י קאו, שציין בינואר האחרון כי אפל מתכננת לבצע עדכונים אלו במהלך השנה הקלנדרית הנוכחית. בדבריו הדגיש קאו כי אפל אף תאפשר למשתמשים לשדרג את זכרון ה-RAM של דגם ה-MacBook Pro 15 לגודל של 32 גיגה-בייט ותציע במחשבי המקבוק 12 את מעבד הדור השביעי של אינטל כמו גם הרחבת זיכרון פעולה לנפח מירבי של 16GB RAM.

מלבד מחשבי מקבוק חדשים, עשויה אפל להציג באירוע את ה-Apple iPad Pro 10.5 ומוצר מתחרה ל-Echo של אמזון, שיציע רמקול עוצמתי ותמיכה בעוזרת הוירטואלית Siri. 

מקורות
Bloomberg
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות