-פרסומת-

נטפליקס תפתח סדרת טלוויזיה של The Witcher

| יום רביעי, 17 במאי 2017, 16:30 | בידור ופנאי, משחקים
The Witcher 3

The Witcher 3

נטפליקס (Netflix), חברת הפקות התכנים והזרמת הוידאו המוכרת, תפתח ותפיק סדרת טלוויזיה חדשה המבוססת על The Witcher. אולי שמעתם על משחקי The Witcher המפורסמים של חברת CD Projekt, המבוססים למעשה על סדרה ענפה של ספרים מפולין מאת הסופר אנדריי ספקובסקי (Andrzej Sapkowski). על אלו תתבסס סדרת הטלוויזיה של נטפליקס. לא נמסרו עדיין תאריכים צפויים להשקת הסדרה.

העולם של The Witcher הינו גדול, מגוון ועשיר בדמויות מפותחות. זהו עולם פנטזיה למבוגרים, שבו שום דבר אינו שחור ולבן, הדרך הנכונה לא תמיד ברורה, ואין טוב ורע מוחלטים. הגיבורים בסיפורים אלו נוטים להיות אנטי-גיבורים מורכבים, בעלי דילמות פנימיות, מוסר שאינו תמיד מושלם ומצוחצח, ופגמים רבים. הפולנים מתייחסים לספקובסקי בתור “טולקין הפולני”. ספריו זכו להצלחה רבה בפולין ומחוצה לה. אם נטפליקס תפתח את הסדרה באופן מוצלח, חומר המקור יכול להתחרות בענקיות כמו “משחקי הכס”.

ספקובסקי, אשר פספס את ההזדמנות להרוויח מההצלחה האדירה של משחקי המחשב המבוססים על עבודותיו, לא חזר על טעותו – וכעת יקבל חלק פעיל בפיתוח הסדרה החדשה. ספקובסקי ישמש כיועץ קריאטיב בסדרה החדשה, והודיע גם כי הוא מתרגש מהאדפטציה הצפויה של נטפליקס לסיפוריו והדמויות אותן פיתח במשך למעלה משלושה עשורים. לטענתו, נטפליקס מתכוונת ליצור סדרה שתישאר נאמנה לחומר המקור.

בהצהרה רשמית לעיתונות נכתב:

סיפורי The Witcher עוקבים אחרי משפחה לא קונבנציונלית שמתלכדת כדי להיאבק למען האמת בעולם מסוכן. הדמויות מקוריות, מצחיקות ומפתיעות באופן רציף, ואנחנו לא יכולים לחכות להביא אותן לחיים בנטפליקס – הבית המושלם לסיפורים חדשניים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
כתב ומפיק תכני גיימינג יותר מעשור, בעל היכרות עמוקה עם ההיסטוריה של תעשיית המשחקים. בזמנו הפנוי (הנדיר) יוצר מודים ומקדם יוזמות נוספות בתחום הגיימינג בישראל. מעדיף לשחק עם עכבר ומקלדת ויש לו את דיוק ניוקם בחיוג מהיר בנייד.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות