לוגו אנדרואיד O

דיווח: הפצת העדכון הרשמי למערכת ההפעלה Android O תחל באוגוסט

מערכת ההפעלה החדשה והמתקדמת ביותר למכשירי המובייל בפיתוחה של ענקית החיפוש והמובייל גוגל, אנדרואיד O (או אנדרואיד 8.0), תחל להגיע כעדכון דרך האוויר (OTA – Over The Air) למשתמשים הראשונים כבר במהלך השבוע הראשון או השני של חודש אוגוסט הקרוב. כך חושף בדיווח חדש דיוויד רודוק, עורך אתר הטכנולוגיה Android Police, שהביא לנו מגוון נרחב של הדלפות נכונות המתייחסות לפועלה של גוגל בשוק המובייל.

על פי דבריו של רודוק, כפי שפורסמו בחשבון הטוויטר הרשמי שלו, מכשירי הדגל הנוכחיים של הענקית האמריקאית, Google Pixel ו-Google Pixel XL, יהיו הראשונים שיזכו לקבל את העדכון לגרסת Android O. מיד לאחר מכן, במועד שאינו ידוע בשלב זה, ככל הנראה יזכו מכשירי ה-Nexus 6P ו-Nexus 5X לקבל את עדכון הגרסה החדשה. במקרה שיתברר הדברים כנכונים, תהא הפצתה הראשונית של אנדרואיד 8 מוקדמת במעט מזו של מקבילתה מהשנה שעברה, אנדואיד 7.0 נוגט, שהחלה להגיע למכשירי הנקסוס התומכים לקראת סוף חודש אוגוסט 2016.

את ההשקה המוקדמת למערכת ההפעלה Android O, במקרה שתתרחש במועד המצויין מעלה, אפשר לשייך לעובדה שאת הצגתה הרשמית ביצעה גוגל כבר במהלך חודש מרץ האחרון, כחודשיים מוקדם יותר מאשר שחרורה המקביל של אנדרואיד 7. כבר אז גרסה מוקדמת הייתה זמינה להורדה למכשירים התומכים, כאשר גרסת בטא הופצה מיד עם סיום אירוע ההכרזה בכנס Google I/O האחרון.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות