-פרסומת-

פרטים חדשים נחשפים אודות מסך ומסגרת דגמי ה-Google Pixel 2 האינטראקטיבית

| יום שישי, 14 ביולי 2017, 09:30 | סלולר
תמונת הדמיה Google Pixel 2 XL (מקור: Android Police)

תמונת הדמיה Google Pixel 2 XL (מקור: Android Police)

התמונה הנוגעת לסדרת מכשירי הדגל הבאה מבית גוגל, הכוללת את דגמי ה-Pixel 2 וה-Pixel 2 XL, ממשיכה להתגבש יחד עם דיווח חדש החושף מספר פרטים חדשים אודות המסך והמסגרת הרגישה למגע שעשויה להגיע עם השניים.

על מסך ה-OLED בגודל 6 אינץ’ שיגיע מבית LG אלקטרוניקס ועל מסגרת רגישה למגע שתפעיל את העוזרת הקולית Google Assistant כבר הספקנו לשמוע בדיווח אחר מוקדם יותר השבוע, אך כעת חושפים מקורות אתר XDA Developers כי המסך שישולב בדגמי הפיקסל 2 יציע תצוגה הדולקת תמיד גם כאשר המכשיר נעול והמסך כבוי. תצוגה מסוג זה, שאינה דבר חדש בשוק הסמארטפונים וכבר זמינה במכשירים אחרים, כמו בסדרת ה-Galaxy S8 של סמסונג, תאפשר הצגת שעון ופריטי מידע נוספים באופן קבוע וללא צורך בהדלקת המסך או פתיחת הנעילה של המכשיר.

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

תצוגה הפועלת תמיד ב-Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

בנוסף, מציין הדיווח הנוגע למסך דגמי הפיקסל 2 כי גוגל תאפשר הפעלה של מספר פרופילי צבע שונים. גם כאן לא מדובר בהגדרה חדשה וכבר ראינו הגדרות צבע דומות במספר מכשירים, אולם הוספת פרופילי צבע תאפשר גיוון בבחירת התצוגה על המסך עבור משתמשים המבקשים הגדרות צבע שונות – ממש כמו בעולם הטלוויזיות.

באשר למסגרת הרגישה למגע מציין הדיווח החדש כי זו תאפשר הגדרת רגישות הלחיצה על גבי המסגרת לצורך ביצוע פעולות שונות. הפעולה העיקרת שלשמה תשמש המסגרת האינטראקטיבית תהיה להפעלת העוזרת הקולית Google Assistant, כפי שטען גם דיווח קודם בנושא, אולם הדיווח מדבר גם על פעולות נוספות אותן יהיה ניתן לשייך למסגרת זו, בהן האפשרות להשתקת שיחות נכנסות.

במפרט הטכני של זוג המכשירים, שכבר נחשף מספר פעמים בעבר, אנו עשויים למצוא את פלטפורמת Snapdragon 835 מבית קוואלקום לצד זיכרון 4GB RAM, רכיב אחסון בנפח 64 או 128 גיגה-בייט, מסך OLED נטול שוליים בגודל 6 אינץ’ בעל רזולוציית Quad HD 2K עבור דגם ה-Pixel 2 XL ומסך קטן יותר, סביב 5 אינץ’, עבור דגם ה-Pixel 2 הסטנדרטי. כל הפרטים עדיין עשויים להשתנות עד מועד חשיפתה של סדרת מכשירי הדגל הבאה מבית גוגל לקראת סוף השנה.

מקורות
XDA Developers
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
מוצרים קשורים
השקה
נובמבר 2017
מסך
6 אינץ'
זיכרון עבודה
  • 4GB
ערכת שבבים
  • Snapdragon 835
נפח אחסון
128GB / 64GB
מצלמה
12.2 מגה-פיקסל
סוללה
3520mAh
מערכת הפעלה
Android 8.0 Oreo
השקה
אוקטובר 2017
מסך
5 אינץ'
זיכרון עבודה
  • 4GB
ערכת שבבים
  • Snapdragon 835
נפח אחסון
64GB / 128GB
מצלמה
12 מגה-פיקסל
סוללה
2770mAh
מערכת הפעלה
Android 8.0 Oreo
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי ומנהל החברה המפעילה את האתר. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות