-פרסומת-

Galaxy J7 2017 ו-Galaxy C10 עם מערך צילום כפול צצים ברשת

| יום ראשון, 16 ביולי 2017, 11:30 | סלולר
Samsung Galaxy C10 (הדלפה)

Samsung Galaxy C10 (הדלפה)

במהלך החודשים האחרונים מרבים הדיווחים השונים ברשת לעסוק בכך שסמסונג תציע עם ספינת הפרימיום הבאה בייצורה, Galaxy Note 8, מערך צילום כפול, זאת בפעם הראשונה עבור החברה. עם זאת, נראה כי תוכניותיה של היצרנית לשילוב מערך צילום כפול במכשיריה העתידיים רציניות ביותר, זאת כאשר הדלפה חדשה מציגה זו פעם נוספת שני מכשירי שוק ביניים מבית החברה הכוללים שני חיישני צילום בגבם.

התמונות החדשות, שהודלפו ומצאו דרכן אל הרשת במסגרת שני דיווחים שונים, מציגות, לכאורה, את מכשיר השוק הבינוני-נמוך Galaxy J7 2017 בגרסה ייחודית לשוק הסיני וכן את ה-Galaxy C10, הסמארטפון הבא לסדרת גלקסי C. שני המכשירים, כאמור, מציגים בתמונות שתי מצלמות הטמונות בגבם.

Galaxy J7 2017 עם 2 מצלמות בגבו (הדלפה)

Galaxy J7 2017 עם 2 מצלמות בגבו (הדלפה)

אין זו הפעם הראשונה בה אנו שומעים בדבר תוכניותיה של סמסונג לשלב באלו מערך צילום כפול, שכן סדרת דיווחים והדלפות מהשבועות האחרונים הציגה תמונה זהה. ראשון לדווח בשני הנושאים הללו היה מדליף סיני שחשף את הדברים בחשבון הטוויטר שלו, והוא זה החושף גם את תמונות ה-Galaxy C10 החדשות. אותו המקור ציין בציוץ מהשבוע שעבר כי גם ה-Galaxy C7 2017 יגיע למשתמשיו עם מערך צילום כפול.

הצצה לאחור

על פי הדיווחים הקודמים בנושאים אלו, ה-Galaxy J7 2017 עם 2 מצלמות בגבו הינו דגם ייחודי למכשיר שהוכרז מוקדם יותר השנה, כאשר דגם זה צפוי להגיע לשוק הסיני בלבד בשלב ראשוני. באשר ל-Galaxy C10, צפוי המכשיר להציע מפרט הפונה לשוק הבינוני-גבוה ובראשו מערכת השבבים Snapdragon 660 יחד עם זיכרון 6GB RAM.

בשלב זה לא ברור מתי תכריז סמסונג על סמארטפונים אלו, אם כי ניתן להעריך כי הדבר יתרחש אך ורק לאחר ההכרזה על הסמארטפון הראשון עם מערך צילום כפול פרי פיתוחה, הוא ה-Samsung Galaxy Note8, הצפוי להפוך לרשמי עד לסוף חודש אוגוסט הקרוב, ייתכן כי כבר בתאריך ה-23 באוגוסט, יום רביעי.

Galaxy C10 (הדלפה)

Galaxy C10 (הדלפה)

מקורות
Twitter
Sam Mobile
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות