-פרסומת-

וואטסאפ לאייפון מתעדכנת עם הצמדת שיחות לראש הרשימה, שליחת כל סוגי המסמכים ועוד

| יום שני, 17 ביולי 2017, 14:22 | אפליקציות אפל
אפליקציית Whatsapp בחנות האפסטור (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

אפליקציית המסרים המידיים וואטסאפ (WhatsApp) זכתה לעדכון חדש שהביא את האפשרות לשלוח את כל סוגי הקבצים בין חברים, ולאחר שהופץ העדכון למשתמשי מערכת ההפעלה אנדרואיד, מגיע זה כעת גם למשתמשי האייפון  בגרסה 2.17.40, שהופצה אמש (א’, 16.7).

לצד האפשרות לשלוח את כל סוגי הקבצים מביאה וואטסאפ למשתמשי האייפון תכונה נוספת שנחשפה בחודש אפריל האחרון באחת מגרסאות הבטא לאפליקציית האנדרואיד של החברה. מעתה יוכלו גם משתמשי האייפון לנעוץ חלונות שיחה חשובים, כך שיופיעו בראש הרשימה ויאפשרו גישה מהירה ונוחה יותר. על מנת לנעוץ חלון שיחה, יש להחליק את חלון השיחה הרלוונטי ממסך השיחות הראשי ולבחור באפשרות נעיצת השיחה (PIN).

אפשרות חדשה נוספת המגיעה לאפליקציית וואטסאפ לאייפון הינה העברה או מחיקה מהירה של מקבץ תמונות שהתקבלו. תוכלו לבחור קבוצת תמונות ולבצע בהן את הפעולה הדרושה יחדיו, במקום לבצע כל פעולת שליחה או מחיקה בנפרד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי ומנהל החברה המפעילה את האתר. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות