שמועה: קונסולת ה-XBox 360 תתמוך בקרוב בתלת מימד

על פי ידיעה שמתקבלת מהאתר Eurogamer, מיקרוסופט תספק עדכון תוכנה ל-XBox 360 שיאפשר לו להציג יכולות תלת מימד מלאות ברזולוציית 1280×1470 בעזרת 2 באפרים שונים, מה שיספק תמונה באיכות 720p לכל עין בנפרד, בדומה ל-PlayStation 3.

המקור, המקורב לצוות הפיתוח של הקונסולה, ציין שלא רק שהיא מסוגלת להפוך את התלת-מימד למציאות, אלא גם עושה זאת אפילו טוב יותר מה-PS3, בהתחשב בעובדה שיש לכם חיבור HDMI, כמובן. המקור מעריך שמיקרוסופט תכריז רשמית על השדרוג הנכסף בתערוכת E3 שתתקיים בתחילת יוני.

ה-PS3 קיבלה רשמית את השדרוג בחודש יוני לפני שנה, ועד היום, הקונסולה של סוני היא היחידה שמסוגלת להציג משחקים בתלת-מימד מלא. ל-XBox 360 לעומת זאת, ישנו מספר מצומצם של משחקים הכוללים תלת-מימד, אולם הקונסולה מציגה זאת בצורה מוגבלת, בעקבות הימצאותו של באפר אחד בלבד ליצירת האפקט. בכדי לאפשר תצוגת תלת-מימד מלאה, יצטרכו המפתחים לדחוס שתי תמונות שונות לאותו הבאפר. נציג מיקרוסופט, אהרון גרינברג, הודיע לפני כשנה ש”קונסולות ה-XBox 360 מסוגלת להציג תלת-מימד מלא, אך השאלה מבחינת מיקרוסופט היא האם הגיימרים מעוניינים בכך”.

השדרוג צפוי להגיע בצורת עדכון תוכנה לקונסולה, תקופה קצרה לאחר ההכרזה הרשמית. משחקים בתלת מימד: גימיק או שדרוג מבורך? מה דעתכם?

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות