סמסונג עושה סדר בגלקסיה וחושפת מכשירים חדשים

חברת סמסונג עושה סוף סוף סדר בהיצע הסמארטפונים העשיר ביותר שלה, הכולל מגוון שמות דומים ומבלבלים רגע לפני תערוכת IFA 2011. שמות הסמארטפונים יתחלקו מעכשיו לקבוצות, כאשר כל אחת מייצגת דרגה מסויימת בשוק. ככה אנחנו סוף סוף נדע למה לצפות כאשר נשמע את שם המכשיר ויהיה לנו יותר קל להעמוד אותו בין כמות הסמארטפונים העצומה שסמסונג מציעה.

הסדרה לשוק הגבוה היא כמובן ה-Galaxy S המוכרת, שכעת סמסונג מציינת כי S מיצגת "Super Smart" (סופר חכם), בסדרה זו יהיו מכשירי הדגל בלבד. הסדרה השנייה הינה למכשירי פרימיום – Galaxy R, האות R מייצגת "Royal" (מלכותי) או "Refined". הסדרה השלישית כוללת מכשירי שוק גבוה-בינוני – Galaxy W, כאשר האות W מייצגת את המילה "Wonder" (פלא), סדרה זו תתמקד במכשירים מעוצבים עם ביצועים גבוהים לצד מחיר ידידותי. הסדרה הרביעית – Galaxy M נועדה למכשירי שוק ביניים, האות M מייצגת את המילה Magical (קסום). הסדרה האחרונה הינה Galaxy Y למכשירי השוק הנמוך, כאשר האות Y מייצגת את המילה Young – צעיר.

לסדרות השונות יצטרפו גם כמה קטגוריות קבועות למכשירים השונים: "Pro" – מכשירים בעלי מקלדת QWERTY מלאה, "Plus" – מכשירים בעלי מפרט משודרג מהדגם המקורי, "LTE" – מכשירים בעלי תמיכה ברשת הדור הרביעי.

על מנת להדגים את הסדרות והקטגוריות השונות, סמסונג מכריזה גם על ארבעה מכשירים חדשים לסדרת הגלקסי עם גרסת האנדרואיד החדשה ביותר – 2.3 Gingerbread:

  • Samsung Galaxy W – מסך 3.7 אינץ' ברזולוצייה של 800X480, מעבד 1.4Ghz, מצלמה 5 מגה-פיקסל עם פלאש LED, בלוטות' 3.0, WiFi, סוללת 1500mAh ועוד.
  • Samsung Galaxy M Pro – מכשיר בעובי 9.97 מ"מ עם מקלדת QWERTY מלאה בתצורת קנדיבר המשולבת עם מסך מגע 2.66 אינץ' ברזולוצייה של 480X320, מעבד 1Ghz, מצלמה 5 מגה-פיקסל, מצלמה קדמית, בלוטות' 3.0, WiFi ומגוון התאמות לשוק העסקי. ללא ספק מכשיר שיתן מאבק רציני למכשירי הבלאקברי החדשים.
  • Samsung Galaxy Y – מסך 3.2 אינץ' ברזולוצייה של 320X240, מעבד 833Mhz, מצלמת 2 מגה-פיקסל, בלוטות' 3.0, WiFi.
  • Samsung Galaxy Y Pro – מכשיר זול לצעירים עם מקלדת QWERTY מלאה.
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות