גודל טקסט »

אפל מכריזה: ה-iPhone 4S – מראה מוכר עם מעבד כפול ליבה ומצלמת 8 מגה פיקסל

מאת | יום שלישי, 4 באוקטובר 2011, 20:00 | סלולר

הרגע לו כולנו חיכינו הגיע. לפני דקות ספורות הכריזה אפל על מכשיר ספינת הדגל החדש שלה, ה-iPhone 4S כפי שציפינו ממספר הדלפות בעבר האייפון יהיה בעל מעבד כפול הליבה של אפל,מעבד ה-A5. אפל מבטיחה שביחד עם מעבד כפול ליבה מגיעים ביצועי CPU משופרים פי 2 מהדור הנוכחי וכן ביצועים גריפיים מהירים פי 7.בנוסף חשפה אפל שה-iPhone 4S יהיה גם הוא בעל רזולוציית ה-Retina Dispay של החברה. חושבים שעם מעבד חזק יותר חיי הסוללה ייפגעו? נחשו שנית. חיי הסוללה בזמן דיבור הוארכו ל-8 שעות, לא רע בכלל.

אפל הודיעה כי באייפון החדש היא משדרגת תחום בעולם הסלולארי שלא מקבל מספיק תשומת לב, תחום הקליטה האלחוטית. צוות המהנדסים של החברה עמל רבות ללמד את המכשיר להחליף עצמאית בין 2 אנטנות שונות כדי לשפר את איכות הקליטה של המכשיר כדי למנוע את בעיית ניתוק השיחות במכשיר.אהבתם את המצלמה באייפון 4? באפל בטוחים שמצלמת ה-8 מגה פיקסל החדשה של המכשיר תגדיר מחדש את חויית הצילום בסמארטפון.

היו שמועות ש-iPhone 4S יהיה בעל קישוריות רשתות 4G LTE. אומנם מסתבר כי זה אינו המצב אך אפל כן דאגה להכפיל את מהירות ההורדה במכשיר. בעבר מהירות ההורדה המקסימלית במכשיר הייתה 7.2M ומהירות ההעלאה 5.8M .האייפון 4S החדש יגיע למהירות הורדה תיאורטית של עד 14.4M. בנוסף, ה-iPhone 4S יהיה מכשיר עולמי. משמעות הדבר הוא שיתמוך גם ברשתות GSM וגם ברשתות בטכנולוגיית ה-CDMA כך שתוכלו להשתמש במכשיר לא משנה היכן תהיו.

אפל חשפה עוד פרטים בנוגע לצילום ב-iPhone 4S. חיישן המצלמה החדש קולט 73% יותר אור בזמן צילום מזה הקיים באייפון 4 והוא מהיר יותר מקודמו בכ-33%,זאת תודות למערכת עדשות משוכללת עם מוקד פוקלי של 2.4F, מה שעוזר למצלמה לקלוט כמות אור גדולה יותר. תכונות נוספות במצלמה כוללות יכולת זיהוי פנים,איזון צבעים אוטומטי (Auto White Balance), וצילום תמונות  מהיר יותר. לאחר שחשפה אפל כל מה שיש על תחום צילום התמונות ב-iPhone 4S  ,החלה לחשוף פרטים אודות צילום הוידאו במכשיר. הסמארטפון החדש מסוגל לצלם וידאו באיכות Full HD 1080p, וזה עוד לא הכל.  המכשיר יצלם סרטוני וידאו בעזרת טכנולוגיית ייצוב  וידאו בזמן אמת והפחתת רעשי רקע לא רצויים.

אפל תחל לקבל הזמנות מוקדמות של ה-iPhone 4S מה-7 לאוקטובר ואילו ההשקה הרשמית תתקיים ב-14. המכשיר יהיה זמין ב-3 נפחי אחסון שונים: 16GB,32GB ו-64GB  ויעלה $199,$299 ו-$399 בהתאמה.בשונה מקודמו,ה-iPhone 4S יהיה זמין כבר בהשקתו גם בצבע שחור וגם בצבע לבן.כך מסתיימת לה תקופה ארוכה של הדלפות שמועות ואינספור שערות.אין לדעת מתי יחלו לזרום שמועות לגבי האייפון הבא אבל דבר אחד בטוח – אנחנו כאן בגדג'טי נהיה פה לדווח לכם.

/ תגובות לכתבה /