גודל טקסט »

Dolphin Browser לאנדרואיד משתדרג לגרסה 7.0; בלעדי ב-GetJar

מאת | יום שישי, 21 באוקטובר 2011, 09:21 | אפליקציות אנדרואיד, תוכנה ואינטרנט

דפדפן האינטרנט הנייד Dolphin, שכבר תקופה ארוכה נושא בתואר הדפדפן הפופולארי ביותר למערכת ההפעלה מבית גוגל, משתדרג לגרסה 7.0 וזמין כעת להורדה. בין חברת MoboTap המפתחת את הדפדפן לאתר GetJar נחתם הסכם לפיו הדפדפן יוצע להורדה באופן בלעדי דרך אתר GetJar במטרה להגדיל את החשיפה ל"חנות" המציעה אפליקציות חינמיות בלבד. בקרוב – גם באנדרואיד מרקט (שם מוצע כרגע הדפדפן בגרסה 6.2).

הגרסה החדשה מכילה את כל אותן אפשרויות אהובות ואף מציעה כלים נוספים שיקלו את הגלישה בפלטפורמות ניידות ויהפכו אותה ליעילה ומהירה הרבה יותר. גולת הכותרת של הגרסה החדשה היא אפשרות הסנכרון דרך חשבון הגוגל שלכם, באמצעותה ניתן יהיה לאחד נתונים והיסטוריית גלישה בין כל דפדפני הדולפין המותקנים על פלטפורמות האנדרואיד השונות שלכם.

ממש לא מזמן שוחררה גרסה גם בעבור מערכת ההפעלה iOS. שם, עושה דפדפן Dolphin שימוש במנוע ספארי (הדפדפן המובנה של אפל) לגלישה באינטרנט ומציע יחד עם זאת כמעט את כל האפשרויות המוצעות למשתמשי האנדרואיד.

/ עוד על הכותב /
author-image
שלומי טורג'מן, עורך ראשי
shlomi@gadgety.co.il
הדרומי שבחבורה. הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים, יוצא יחידה טכנולוגית בצה”ל, בעל ידע נרחב בפיתוח אתרי אינטרנט ובתכנון מערכות מידע, גיימר בעבר וכתב טכנולוגיה (חולה עד כדי אובססיה) בהווה. גוגל או אפל? -זה לא באמת משנה, העיקר שיהיה עשוי מתכת.
סלולרי: Huawei Ascend Mate 7 | מחשב: Apple Macbook Pro
/ תגובות לכתבה /
 • http://הכנסאתכתובתהאתרשלך... אני

  במקום לשפר ביצועים מעמיסים סתם עוד פעולות ומאיטים את הדפדפן.

 • http://הכנסאתכתובתהאתרשלך... הכנס את שמך…

  לכל בעלי אייפון, הדפדפן האלטרנטיבי הטוב ביותר הוא atomic web browser. יותר טוב מדולפין בכל פרמטר. נראה לי הוא גם הפולארי ביותר (מופיע בדרך כלל בין עשרות המקומות הראשונים באפליקציות productivity).
  עולה דולר, אבל יש גם גירסה חינמית להתנסות.
  אפליקציה גלובלית שמכילה בתוכה גם גירסת אייפד.
  מומלץ בחום.

 • רונה

  הי
  איך מוחקים היסטוריה בגלקסי 1 שמותקן בו דולפין?