האם מיקרוסופט תרכוש את נוקיה בחציון הראשון של 2012?

| יום חמישי, 15 בדצמבר 2011, 11:21 | סלולר

נראה שגוגל לא תהיה היחידה שרוכשת את אחת השחקניות הגדולות בתחום הסלולאר, חטיבת המובייל של מוטורולה. כאשר השמועות על הנוקיה ממשיכות לזרום, האם תימכר החברה לשחקנית המתחדשת בתחום הסלולר, מיקרוסופט?

גל השמועות, אשר העלה מיידית את ערך מניית נוקיה ב-3%, הגיע עם פרסום האתר Bloomberg, כי מיקרוסופט תרכוש את חטיבת המובייל של החברה בחציון הראשון של 2012. להזכירכם, החברה הפינית שחררה לאחרונה שני שחקני מפתח מבחינתה, הסמרטפונים Lumia 800 וה-Lumia 710, כאשר שניהם מצוידים במערכת ההפעלה Windows Phone בגרסת החדשה ביותר – מנגו. לדברי החברה, המכשירים נמצאים בדיוק במקום האופטימלי על הסקאלה בין "האייפון שיצא מאופנה לאנדרואיד המסובך".

אנליסטים מסבירים כי "יש הגיון" במוטיבציה של מיקרוסופט לקנות את נוקיה ומוסיפים כי המחיר המוערך לדעתם נע סביב ה-19 מיליארד דולר. תגובת נוקיה:"הנחנו את השמועות בצד כבר מזמן"'. אם נתעלם מהבעיות שעומדות בדרך, נראה כי הצעד הגדול שגוגל מבצעת בימים אלה לקראת רכישת מוטורולה מוביליטי, קרא תיגר על שאר הענקיות העוסקות בתחום הסלולאר, וכמו בטבע, לאחר ברק עוצמתי מגיע בום גדול, האם באלמר יביא את הרעם הבא?

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות