-פרסומת-

מיקרוסופט חושפת: Cut the Rope בגרסת HTML 5

ענקית התוכנה מיקרוסופט מסרה בסוף חודש דצמבר כי 2012 תהיה השנה האחרונה בה היא משתתפת בתערוכת CES המתקיימת מדי שנה במהלך חודש ינואר. הסיבה להחלטה הזו, כך לפחות מוסרת החברה, היא שמועד התערוכה לא תואם לתקופה בה נוהגת מיקרוסופט לשווק מוצרים חדשים. אז יכול להיות שהשנה קיבלנו הוכחה אמיתית לכך – מאחר ולמיקרוסופט לא היה דבר מיוחד להציג ונוכחותה הסתכמה במסיבות עיתונאים משותפות (עם נוקיה למשל) ובאירועים שוליים יחסית.

באירוע המצומצם שקיימה מיקרוסופט אודות התפתחות תרבות האינטרנט, חשפה החברה את גרסת ה-HTML 5 של המשחק Cut the Rope מבית ZeptoLab. המשחק, שהיה הלהיט התורן לאייפון בשנת 2010 ולאחר מכן הגיע גם לאנדרואיד, זמין כעת בזכות גרסת ה-HTML 5 שלו גם במחשב הביתי שלכם – על גבי כל דפדפן התומך בתקן החדש. מהלך זה של מיקרוסופט בא במטרה לקדם את דפדפן האינטרנט שלה – Internet Explorer 9, בדיוק כפי שעשתה גוגל עם גרסת HTML 5 של Angry Birds בדפדפן Chrome.

המשחק בגרסה זו כולל 25 שלבים שונים, כאשר 7 מהם בלעדיים למשתמשי Internet Explorer 9 אשר ינעצו את טאב המשחק לשורת הטאבים של הדפדפן. המשחק כאמור, צפוי לרוץ באופן חלק על כל דפדפן תומך, גם במכשירים סלולאריים – אך למרבה האירוניה, דווקא בדפדפן המובנה של Windows Phone – הדבר עדיין לא אפשרי.

YouTube Preview Image
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
שלומי טורג'מן, עורך ומפתח ראשי
shlomi@gadgety.co.il
הדרומי שבחבורה. הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים, יוצא יחידה טכנולוגית בצה”ל, בעל ידע נרחב בפיתוח אתרי אינטרנט ובתכנון מערכות מידע, גיימר בעבר וכתב טכנולוגיה (חולה עד כדי אובססיה) בהווה. גוגל או אפל? -זה לא באמת משנה, העיקר שיהיה עשוי מתכת.
סלולרי: HTC 10 | מחשב: Apple Macbook Pro / iMac 27" 5K
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות