-פרסומת-

נשיא Foxconn: “מכשיר ה-iPhone 5 יבייש את ה-Galaxy S III”

| יום שישי, 22 ביוני 2012, 17:49 | חומרה, סלולר

טרי גו, יושב הראש ונשיא יצרנית הרכיבים האלקטרוניים Foxconn, כינס בסוף השבוע פגישת בעלי מניות שגרתית בה אימת את פרטי העסקה שנרקמה עם חברת שארפ היפנית, במסגרתה תרכוש Foxconn עשרה אחוזים ממניותיה של החברה תמורת 860 מיליון דולר. בתום הפגישה, גו הרשה לעצמו לדבר במעט על סמסונג, אחת המתחרות הגדולות של אפל שהינה לקוחה גדולה וחשובה של Foxconn הטיוואנית. גו הפציר בפני מכריו כי על הצרכנים לחכות ולא למהר לרכוש את מכשיר ה-Galaxy S III החדש של סמסונג –חכו להשקה של מכשיר ה-iPhone 5, הוא יבייש את ה-Galaxy של סמסונג“.

על פי השמועות, מכשיר האייפון הבא יהיה בעל מסך גדול יותר וכן רזולוציית תצוגה גבוהה יותר, מחבר נתונים חדש ופרופיל דק יותר משל קודמיו. המכשיר יריץ כמובן את מערכת ההפעלה iOS 6 אותה חשפה אפל באירוע WWDC 2012 שנערך לפני כשבועיים.

טרי גו, יו”ר ונשיא Foxconn

לטענת רבים, אין זה מקרי שיו”ר החברה בחר להשוות את המכשיר העתידי של אפל דווקא למכשיר מהקטלוג של סמסונג ולא ל-One X של HTC למשל. כידוע, ל-Foxconn קיים עבר לא פשוט עם סמסונג שהגיע לשיא בשנת 2010, אז דיווחה סמסונג לנציבות הסחר באירופה על תיאום מחירים שלא כדין בין ארבע חברות בטיוואן, כש-Foxconn ביניהן. “תוך 3 עד 5 שנים נביס את סמסונג באופן סופי”, סיכם גו את דבריו.

אתר China Times שערך ראיון עם יושב ראש החברה, גם ציטט אותו באומרו “יש לי מטרה מאד חשובה בחיים – להביס את סמסונג, חברה עם עבר עשיר בהלשנות ובנסיונות לפעול נגד מתחרותיה”.

מה דעתכם? האם יש דברים ב(גו)?

(מקור – Patently Apple)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
שלומי טורג'מן, עורך ומפתח ראשי
shlomi@gadgety.co.il
הדרומי שבחבורה. הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים, יוצא יחידה טכנולוגית בצה”ל, בעל ידע נרחב בפיתוח אתרי אינטרנט ובתכנון מערכות מידע, גיימר בעבר וכתב טכנולוגיה (חולה עד כדי אובססיה) בהווה. גוגל או אפל? -זה לא באמת משנה, העיקר שיהיה עשוי מתכת.
סלולרי: HTC 10 | מחשב: Apple Macbook Pro / iMac 27" 5K
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות