פוקסקון מתכננת אירוע משותף עם מוזילה להצגת שותפות בנוגע למערכת ההפעלה Firefox OS

Firefox-OS-4

חברת הון-האי (Hon Hai) הטיוואנית, המוכרת בעיקר בשל פעילותה בתחום הרכבת מוצרי אלקטרוניקה דרך מפעלי פוקסקון בסין, בוחנת השקעות בפיתוח סל מוצרים שיישאו את שם החברה עצמה, כך עולה מדיווח בוול-סטריט ג'ורנל. הכנסותיה העיקריות של Hon Hai מגיעות כיום מהרכבת המוצרים השונים של חברות כמו HP עבורה מרכיבה החברה את מחשביה, סוני, אשר משתמשת במפעלי פוקסקון להרכבת קונסולות המשחקים PlayStation, נוקיה, עבורה מרכיבה החברה את הטלפונים הסלולריים ואחרות.

בראש רשימת הלקוחות של חברת Hon Hai עומדת לא אחרת מחברת אפל, המספקת כמחצית מהכנסותיה של החברה הטיוואנית בעבודתה להרכבת מכשירי האייפון והאייפד. בשל התחרות ההולכת וגוברת מצד המתחרות, סובלת ככל הנראה אפל ודרך כך גם Hon Hai מירידה בהזמנות בחלקים מסויימים של השנה. מאחר והחברה הצומחת ביותר בתחום המכשור הנייד, סמסונג, אינה מרכיבה את מוצריה במפעלי פוקסקון, לא מצליחה החברה להמשיך בקצב צמיחה מספק.

בנסיון לקדם את עסקיה, תנסה החברה לפנות לייצור מוצרים מבית שיישאו את שם המותג של החברה. מוצרים אלו יכללו עפ"י הדיווח מהוול-סטריט ג'ורנל אוזניות, כבלים ומקלדות שאולי אף ישווקו דרך חנויות קונספט שתקים החברה בעתיד. בנוסף, משקיעה החברה גם בפיתוח אפליקציות, שירותי ענן ושירותי תוכנה שונים.

עפ"י דיווח המגיע מהבלוג הטכנולוגי Engadget, מתכננת Hon Hai אירוע משותף עם קרן מוזילה, המפתחת את דפדפן פיירפוקס ומערכת ההפעלה Firefox OS, בו יציגו השתיים את שיתוף הפעולה לשם ייצור טלפונים מבוססי מערכת ההפעלה הניידת החדשה של מוזילה ואולי אפילו מכשירים חדשים מבוססי Firefox OS. האירוע צפוי להתרחש ביום שני הקרוב, ה-3 ביוני בבירת טיוואן, טאיפיי.

(מקור – WSJ | Engadget)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות