-פרסומת-

דיווח: סמסונג חווה קשיים בייצור חיישן טביעות האצבע ששולב ב-Galaxy S5

Samsung-Galaxy-S5-Buttom

לא נערכה כראוי: חברת סמסונג חווה קשיים בייצור חיישן טביעות האצבע של מכשיר הדגל Galaxy S5, כך מוסרים מספר מקורות בדרום קוריאה. כפתרון זריז שיספק מענה ראשוני, פנתה סמסונג לעזרתה של Crucialtec, חברה קוריאנית המתמחה בייצור משטחי מגע מתקדמים וחיישנים ביומטריים לקריאת טביעות אצבע.

החיישן הביומטרי אשר משמש לרוב ככלי אבטחה נוסף, ייתכן והגיע למכשיר הדגל של סמסונג בעקבות הבאזז שיצרה אפל עם השקת מכשיר ה-iPhone 5S בשנה שעברה. כיאה לטכנולוגיה “חדשה” שזוכה לפתע לתשומת לב מוגברת, די הגיוני שסמסונג נתקלת בקשיי ייצור שעלולים להוביל לבעיות אספקה במכשיר שצפוי למכור מילוני יחידות כבר בימיו הראשונים על המדפים.

בניסיון להתגבר על הקושי, מספרים הדיווחים כי סמסונג פנתה לחברת Crucialtec השכנה במטרה שזו תסייע לה לעמוד ביעדי הייצור הראשוניים. המקורות הקוריאנים מציינים בנוסף כי שיתוף הפעולה החדש בין השתיים עתיד להימשך גם בתהליך הייצור של החיישן הביומטרי אשר ישולב במכשירי הדגל הבאים של סדרת ה-Galaxy Note.

את ה-Galaxy S5 צפויה סמסונג להעלות למדפים בכ-150 מדינות בתאריך ה-11 באפריל, כך שלחברה ישנו חלון זמן של קצת יותר מחודש בכדי להתגבר על הקשיים.

(מקור – PhoneArena)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
מידן אדרי
בין הצפון לבירה, ירושלים. סטודנט במכינה לתקשורת חזותית ועיצוב גרפי, עוסק בתחום הניו-מדיה ועולם הדוברות כבר קרוב לשלוש שנים. מוקסם מהדרך בה טכנולוגיה והמרחב הויזואלי שזורים זה בזה וטורפים את חיינו מדי יום.
סלולרי: Google Nexus 5 | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות