אל-על ו-ViaSat יספקו שירותי אינטרנט מהיר בטיסות לאירופה

Exede-ElAl-Viasat

יצרנית ציוד התקשורת הלווינית ViaSat הודיעה הבוקר (ד’) על שיתוף פעולה חדש עם חברת התעופה הישראלית אל-על, שמטרתו לספק לנוסעים בטיסות החברה לאירופה חיבור לאינטרנט מהיר דרך מערכת הלווין KA-SAT, התומכת בהעברת נתונים בנפחים גבוהים.

השירות החדש צפוי להיות זמין החל מהשנה הבאה בטיסות אל-על למספר יעדים ברחבי אירופה ויוטמע במטוסי ה-737 של החברה, כאשר עד ההשקה יעבדו שתי החברות במקביל על קבלת היתרים והטמעת ציוד התקשורת הדרוש במטוס.

בדומה לשירותי אינטרנט אחרים הקיימים בטיסות, גם השירות של אל-על ו-ViaSat יציע מספר חבילות התקשרות, ביניהן גם אפשרות לחבילה ללא עלות. החברות לא סיפקו מידע מפורט בנוגע לחבילות, אך ייתכן והשתיים תפעלנה בשיטה דומה לשירותי אינטרנט קיימים המוצעים כיום בטיסות ויספקו עד חצי שעה ללא תשלום, זו תסובסד על-ידי גורם שלישי שישמש כספונסר להצעת החיבור החינמי לרשת ה-WiFi במטוס.

מהירות הגלישה באינטרנט היא ככל הנראה הנושא העיקרי אליו מבקשות אל-על ו-ViaSat למשוך תשומת לב. דרך השימוש במערכת הלווין KA-SAT, ניתן יהיה לספק שירות אינטרנט בנפח שיוגדר באופן פרטני עבור כל משתמש, ולא דרך מכסה קבועה וידועה מראש עבור כלל נוסעי המטוס. דרך החיבור של ViaSat יקבל כל משתמש מהירות גלישה של 12Mbps (מגה-ביט\שניה) ואף יותר מכך.

(מקור – יח”צ ViaSat)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות