רשמי: Grand Theft Auto V יגיע למחשב האישי במהלך הסתיו

| יום שלישי, 10 ביוני 2014, 09:03 | משחקים

gta-v-for-pcלכולנו היה ברור שזה יקרה, אך כעת זה רשמי – ויש אפילו תאריך, בערך. וידאו טריילר שהועלה הלילה (ג’) לאתר YouTube על ידי חברת Rockstar המפתחת את סדרת משחקי הפשע הפופולארית GTA, מאשר את הגעתו של הכותר ל-PlayStation 4, Xbox One והמחשב האישי בסתיו – סביר להניח שבאמצע חודש ספטמבר.

טרם הופעתו של הטריילר, היה זה אנדרו האוס מחברת סוני שאישר על בימת תערוכת המשחקים E3 את השקתו של הכותר עבור קונסולת המשחק PlayStation 4 בשלב מאוחר יותר השנה. לדבריו של האוס, שחקני קונסולת המשחק החדשה יוכלו לייבא את השמירות שלהם ואת התקדמות הדמות שלהם במצב האונליין מהקונסולה הקודמת, כך שלא יצטרכו להתחיל מנקודת אפס. גם לשחקני ה-PC וה-Xbox One יתאפשר לעשות כן.

YouTube Preview Image

Grand Theft Auto V הושק בספטמבר 2013 עבור קונסולות המשחק Xbox 360 ו-Playstation 3, אך לשחקני ה-PC ציפתה אכזבה כאשר Rockstar לא מיהרה להודיע על קיומה של גרסה למחשב האישי גם חודשים ארוכים לאחר ההשקה. השמועות תמיד טענו לקיומה של גרסה שכזו, אך הרשמיות כאמור התקבלה רק הלילה. כפיצוי על האיחור, אם תרצו, תשיק Rockstar יחד עם גרסת ה-PC גם עורך וידאו ייחודי המיועד להפקת סרטים מתוך המשחק.

(מקור – The Verge)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות