סוני משיקה את קונסולת המיני PS Vita TV בארה”ב ואירופה עבור $99

PS_Vita_TV_00חברת סוני הכריזה בסוף השנה שעברה על קונסולת מיני, PS Vita TV, המביאה את הקונסולה הניידת PS Vita של החברה לסלון. אז סוני השיקה את ה-PS Vita TV לשוק היפני בלבד וכעת במהלך כנס הגיימיג E3 הכריזה החברה על הגעת הקונסולה המסקרנת לאירופה וארה”ב, תחת השם PlayStation TV, עבור מחיר תחרותי של $99.

קונסולת ה-PlayStation TV מתחברת למסך הטלוויזיה ומריצה משחקי PS Vita, משחקי PSP ומשחקי PlayStation 1 ו-2. כמו כן, הקונסולה תתמוך באפליקציות הזרמת וידאו כמו Hulu ו-Netflix, כך שמדובר במתחרה משמעותי ל-Apple TV של אפל וסטרימרים דומים שלא מציעים משחקים – בטח שלא כאלו איכותיים כמו של סוני.

מה שהופך את ה-PlayStation TV למיוחדת יותר היא היכולת שלה להתממשק עם קונסולות ה-PlayStation 4. כך לדוגמא תוכלו לשחק במשחקי ה-PlayStation 4 דרך ה-PlayStation TV, במידה והמסך אליו ה-PS4 מחובר תפוס. חשוב לציין שלא תוכלו לשחק בשתי הקונסולות בו זמנית ויש כאן רק סוג של הזרמה מה-PS 4, מה שהופך את ה-PlayStation TV למוצר משלים נפלא לרוכשי ה-PlayStation 4.

סוני תציע את קונסולת המיני PlayStation TV בשתי וריאציות, הראשונה היא הקונסולה לבדה עבור $99. השניה היא חבילה הכוללת את הקונסולה, בקר DualShock 3, כרטיס הרחבה 8GB, כבל HDMI ומשחק LEGO Movie עבור $139.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות