המקלדת של SwiftKey לאנדרואיד זמינה מעתה בחינם

SwiftKey-main-new-gadgetycoil

אחת מהחברות הותיקות בתחום פיתוח המקלדות הייעודיות למערכת ההפעלה אנדרואיד משנה היום כיוון ופונה להציע את המקלדת הוירטואלית שלה בחינם למשתמשי אנדרואיד. ההצעה המפתה מגיעה לאור מעברה של החברה למודל Freemium, דרכו תציע את רכישתן של ערכות נושא בתשלום למקלדות.

מקלדת SwiftKey שנמכרה עד כה במחיר של כ-4 דולרים (14 שקלים) מוצעת החל מהיום בחינם עם אפשרות הורדת ערכות נושא בעלות של 99 סנט לכל ערכה. בתרגום לשקלים נראה כי החברה לוקחת שער המרה גבוה במיוחד, שכן מחירן של הערכות עומד על 5 שקלים לערכה.

עבור מי שמעוניין לשנות את האופן בו מוצגת המקלדת יותר מפעם אחת, מציעה החברה חבילות ערכות, אלו מוצעות במחירים אטרקטיביים יותר המגיעים בשקלול עד ל-2.5 שקלים בממוצע לכל ערכת נושא. מבדיקתנו עולה כי עבור מי מכם שכבר רכשו בעבר את המקלדת הוירטואלית בתשלום, תוצג אפשרות למחירים זולים אף יותר ומספר הצעות בחינם. כך למשל, 10 המקלדות שמוצעות בחבילה בעבור 25 שקלים, ניתנו לנו בחינם בחשבון בו נרכשה המקלדת בתשלום בעבר.

SwiftKey-Themes

השינוי במודל התשלום עבור המקלדות של SwiftKey מגיע לצד הכרזתה של החברה על פיתוח מקלדות וירטואליות שיוצגו במכשירי אייפון, אייפד ואייפוד טאצ’ עליהם תותקן מערכת ההפעלה iOS 8. במערכת ההפעלה החדשה, הוסיפה אפל את אפשרות התקנתן של מקלדות צד שלישי. SwiftKey תהיה אחת מהראשונות להציג את המקלדת הוירטואלית שלה על גבי מכשירי האייפון, כאשר עושה רושם כי המודל החדש יגיע בדיוק בזמן להשקתה על מכשיריה של אפל.

להורדת מקלדת SwiftKey בחינם למכשירים מבוססי אנדרואיד – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות