הוכרז: Oppo R3 סמארטפון LTE הדק בעולם

Oppo-R3-Android-63mm-thin-04חברת Oppo הסינית ממשיכה ברצף ההכרזות המרשים שלה ואחרי שהציגה את N1 Mini (גרסת מיני למכשיר הדגל) היא חושפת את הסמארטפון הדק ביותר שלה עד היום – Oppo R3. על הדרך, הסמארטפון גם מצליח לזכות בתואר סמארטפון ה-LTE הדק בעולם, כשהוא בעובי של 6.3 מ”מ בלבד. למרות הנתון המרשים, Oppo R3 הוא מכשיר שוק ביניים עם תג מחיר אטרקטיבי.

הסמארטפון החדש של Oppo מצויד במפרט המתאים לשוק הבינוני וכולל מסך 5 אינץ’ ברזולוציית HD 720P, ערכת שבבים Snapdragon 400 עם מעבד מרובע-ליבה 1.6Ghz, זיכרון פנימי 1GB RAM, מצלמה אחורית 8 מגה-פיקסל, מצלמה קדמית 5 מגה-פיקסל, נפח אחסון מובנה 8GB, חריץ הרחבה MicroSD וסוללת 2,420mAh. מערכת ההפעלה אותה מריץ Oppo R3 היא אנדרואיד 4.3 הותיקה שעל גביה ממשק המשתמש הייחודי של החברה.

למרות שמדובר בסמארטפון ה-LTE הדק בעלום, הוא תומך בתדרים עבור השוק הסיני בלבד, כך שהוא לא בדיוק עולמי. Oppo לא אמרה זאת במפורש שהסמארטפון מוגבל לשוק הסיני בלבד, כך שאולי נזכה לראות בעתיד גרסה עולמית שלו. מחירו של Oppo R3 יעמוד על כ-$370 (כ-1,280 שקלים) שנקודות החוזקה העיקריות שלו בשוק המקומי הקשה הם העובי וקישורית LTE ברמת מחיר כזו.

(מקור – PhoneArena)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים