אפליקציית סקייפ למערכת ההפעלה iOS זוכה למתיחת פנים עיצובית

skypewpiosשירות ה-VoIP הפופולארי Skype מושק ברגעים אלו ממש בגרסה חדשה עבור מערכת ההפעלה iOS. הגרסה החדשה, 5.0 מספרה, מביאה בעיקר שינויים עיצוביים המזכירים במידה מסוימת את ממשק האריחים של מערכת ההפעלה Windows Phone. בנוסף, מאפשרת עתה האפליקציה יצירת קבוצות משתמשים שיאפשרו שיתוף מהיר והמוני.

פרט לשינוי במראה הכללי של ממשק המשתמש, הגרסה החדשה מציגה שיפור בביצועים, כמו גם אנימציות מעבר קלילות בין התפריטים. ואם בתפריטים עסקינן – ראוי לציין גם את השינוי התפיסתי של מיקרוסופט: אם עד כה היה עלינו להתעמק בנבכי החלונות והאפשרויות בכדי לשתף תמונה, הרי שכעת ישנו כפתור שיתוף הממוקם בצורה גלויה בחלון השיחה עצמו, ממש כמו אצל המתחרות WhatsApp ו-Hangouts.

על אף שהעדכון כבר החל להגיע למשתמשים קיימים, נראה שמיקרוסופט לא מאפשרת בשלב זה הורדה נקייה של האפליקציה דרך חנות ה-AppStore. נכון לרגע כתיבת שורות אלו, מציגה החנות שגיאה כי הפריט המבוקש איננו קיים, אך סביר להניח שהבעיה(?) תבוא על פתרונה בקרוב.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים