ClearSky Apps

הכירו את ClearSky App – הסטארטאפ הישראלי שישפר את איכות חייכם (+רשיונות מתנה)

מאז שנכנסה הטכנולוגיה לחיינו, בין אם נודה בכך או לא, נעשינו עצלנים יותר. במרחק כמה לחיצות ופקודות אנחנו יכולים היום להשיג בקלות את מה שהיינו צריכים להתרוצץ לא מעט עבורו בימים עברו. כפועל יוצא מכך, הגוף שלנו מתנוון והספורט היחיד שאנחנו עושים הוא מקצה שליחים מהכיסא למקרר. על מנת להילחם בתופעה הזאת ובכדי לשפר ולו במעט את איכות החיים שלנו פיתחה חברת סטארטאפ ישראלית בשם ClearSky apps מספר רב של אפליקציות שיעזרו לנו להיכנס לכושר.

הפילוסופיה של Clear Sky פשוטה מאוד – אף משתמש לא נעשה אצן אולימפי ביום אחד. אחת הבעיות הגדולות של אנשים שמנסים להיכנס לכושר היא שכבר בתחילת הדרך הם מציבים לעצמם יעדים גבוהים מידי וכאשר אינם עומדים ביעדים אלו הם מתאכזבים ולאט לאט זונחים את משטר האימונים.

5K_Banner1_V9

תחילה, עוד לפני שמתחילים לעשות את הצעד הראשון, יש להבין מהי המטרה העיקרית ומהו היעד אליו שואפים להגיע. לשם כך, ClearSky השיקה מספר אפליקציות הנבדלות אחת מהשנייה ביעד אליו נרצה להגיע ומציעה תכניות אימונים עבור ריצות של 5 ק”מ, 10 ק”מ ולבסוף 21 ק”מ. כמו כן, ישנן אפליקציות רבות עבור פעילות ספורטיביות אחרות כגון: כפיפות בטן, שכיבות סמיכה ועוד.

לאחר בחירת היעד הרצוי, האפליקציה תדע ליצור תכנית אימונים שתדע לעזור למשתמש להגיע ליעד שהציב. התכנית בנויה בצורה הדרגתית, כך שהשינוי בכושר ושיפור הסיבולת יושגו בצורה מדודה על ידי אימון בן 30 דקות במשך שלושה ימים בשבוע. בעת שימוש באפליקציה יכול המשתמש לשמוע מוסיקה לבחירתו, לקבל חיזוקים ממאמן וירטואלי ואף להרוויח תגים על כל שלב משמעותי שעבר. את התוצאות ניתן לשתף ברשתות החברתיות על מנת לקבל פידבקים מהחברים.

מישהו לרוץ איתו

ClearSky היא חברת סטארטאפ ישראלית שהוקמה בשנת 2010 על ידי בני שביב ומעסיקה כיום 10 עובדים. “את האפליקציות של החברה הורידו כבר מעל מ-25 מליון משתמשים ברחבי העולם כאשר מרביתם מארה”ב ואירופה” ציין בפנינו שביב.

סביב האפליקציה, שהצליחה לגרום למשתמשים רבים להיכנס לכושר, הוקמה קהילה קטנה בה משתפים אנשים את ההישגים שלהם. בעמוד הפייסבוק שהוקם למטרה זו תוכלו למצוא סיפורים רבים אודות אנשים שחייהם השתנו בעקבות האפליקציה. שביב מוסיף כי: “משתמשים מרחבי העולם שולחים לנו מכתבי תודה בהם הם מספרים על השינוי שהם עברו וכיצד האפליקציה הצליחה להכניס אותם לכושר”.

מלבד אפליקציות הכושר הסביר לנו שביב כי: “כחלק מהשאיפה לשפר את חיי המשתמשים פיתחה ClearSky אפליקציה בשם Sleep Pillow המסייעת להירדם ולצידה אפליקציה לניהול פתקים ומשימות בשם SuperNote“. חלק מהאפליקציות מוצעות בחינם וניתנות לשדרוג לגרסה המלאה בתשלום.

פרסים לקוראי גאדג’טי

בכדי להכניס לכושר את קוראי גאדג’טי אנחנו מחלקים לכם חמישה רישיונות במתנה לאפליקציית 5K. כל שעליכם לעשות הוא לשתף אותנו דרך התגובות באתר או דרך הפוסט היעודי בפייסבוק אודות איזה ספורט אתם עושים וכיצד שינה את חייכם.

*לשם שליחת הרשיונות לזוכים יש להזין כתובת מייל תקינה ברישום למערכת התגובות מטה ולא בתוכן התגובה עצמה.

להורדת האפליקציה 5K Runner Pro למכשירי ה-iOS – לחצו כאן (עלות – 10.9 ש”ח)

לאפליקציות הכושר הנוספות של Clear Sky – לחצו כאן

 

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות