יישום SoInFit יגרום לכם להתמיד בחדר הכושר, או לפחות ינסה

| יום שני, 16 ביוני 2014, 20:12 | אפליקציות אנדרואיד

התמדה בפעילות גופנית, ובחדר הכושר בפרט, עשויה להתגלות כאתגר לא פשוט כלל. היעדר תוצאות מידיות והטרחה שבעזיבת המרחב הביתי הנינוח לטובת מכון הכושר גורמים לנטישה קבועה של חלק גדול מציבור הלקוחות לאחר מספר ביקורים. יישום SoInFit שפותח על ידי צוות ישראלי קטן מנסה לספק פתרון לבעיה.

אפליקציית SoInFit מהווה מעין רשת חברתית פנימית עבור חדרי כושר. הרעיון פותח מתוך אמונה שאחד הגורמים החשובים ביותר בהתמדה שבהגעה לחדר הכושר הוא זה החברתי. באמצעות היישום נוכל למצוא פרטנר מתאים בעל תוכנית אימונים זהה לשלנו, ליצור קשר עם מתאמנים אחרים ואפילו לצפות בנוכחותם בחדר הכושר בזמן אמת.

אם לא די בכך, מציע היישום החברתי מגוון שירותים אינטראקטיביים שחדר הכושר יכול לספק למתאמן. כך לדוגמה, תוכנית האימונים תישלח ישירות לסמארטפון של הלקוח, נוכל להירשם לחוגים השונים המתקיימים במכון ואפילו להזמין את האופניים המועדפים עלינו בחוג הספינינג.

בשלב ראשוני וכחלק מפיילוט ניסיוני, ניתן השירות למכונים ללא תשלום, אם כי למפתחים ישנו תכנון עתידי לגבות תשלום עבור הופעת מכונים באפליקציה. השירות פעיל כעת במלואו בשני חדרי כושר ברמת גן ובקרית חיים, אך פעילותו צפויה להתרחב בקרוב למכונים נוספים. לעת עתה מוצע היישום עבור מכשירי אנדרואיד בלבד וגרסה עבור מערכת ההפעלה iOS נמצאת בפיתוח.

להורדת האפליקציה למכשירי אנדרואיד – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות