אפליקציית Facebook Messenger מקבלת הודעות וידאו מהירות

facebook-messenger-screenshotsחברת פייסבוק ממשיכה בניסיונותיה לתת מענה לאפליקציה הפופולרית Snapchat, והפעם עם עדכון לאפליקציית Facebook Messenger שלה. העדכון מוסיף לאפליקציית המסרים המידיים Messenger את היכולת להקליט ולשלוח הודעת וידאו במהירות. העדכון שזמין כבר עכשיו ל-iOS ואנדרואיד מגיע על רקע החשיפה "בשוגג" של אפליקציית Slingshot שאמורה להיות האלטרנטיבה של פייסבוק ל-Snapchat במקום Poke שהלכה לעולמה.

אפליקציית מסנג'ר של פייסבוק הפכה באפריל לאפשרות הבלעדית של משתמשי פייסבוק לשוחח ביניהם ומאז היא קבלה שלל שדרוגים שהפכו אותה לאפליקציית מסרים מידיים מודרנית יותר. העדכון האחרון ממחיש היטב את המגמה שהתחילה עם Snapchat לשיחות יותר ויזואליות בין המשתמשים. אפילו אם לא מדובר בוידאו בזמן אמת. שליחת הודעת וידאו תעשה על ידי לחיצה רצופה על כפתור המצלמה לשם הקלטה ועזיבתו לסיום ושליחה. את הודעת הוידאו תוכלו לצלם עם מצלמת הסלפי הקדמית או המצלמה האחורית, בעוד הן מוגבלות לאורך של 15 שניות בלבד.

Facebook-Messenger-cameraהעדכון מביא עוד תוספת קטנה לאפליקציית Messenger ומאפשר עם לחיצה רצופה על כפתור ה"לייק" לבחור בלייק גדול יותר, אם תרצו לחסוך בעוד כמה מילות אישור כמו "סבבה" ו"אחלה".

Facebook Messenger, שהחלה דרכה כאפליקציית צ'אט בסיסית עבור הרשת החברתית, הופכת למרכז תקשורת המאפשר שיחות אודיו, הודעות מידיות ופיצ'רים נוספים כמו הודעות וידאו מהירות. לנו קצת מרגיש כאילו היא מתחילה לאבד מהזהות שלה. את המסרים המידיים הויזואליים עדיף אולי לרכז ב-Slingshot על מנת לפשט את מסנג'ר, אבל זה כנראה יקרה רק אחרי שתהפוך להצלחה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות