תמונותיו של Galaxy F שוב ברשת: מסך Quad HD עם שוליים דקים

| יום ראשון, 15 ביוני 2014, 13:32 | סלולר

galaxy-f-s5-prime-leakבמהלך סוף השבוע פורסמו ברשת האינטרנט שתי תמונות חדשות של מכשיר ה-Samsung Galaxy F, או בשמו החדש יותר – Galaxy S5 Prime. התמונות מגיעות תחת חסותם של שני מקורות אמינים, כך שייתכן ויש אמת בדברים לפיהם חברת סמסונג תשיק בקרוב גרסת “אולטרה פרימיום” של מכשיר הדגל הנוכחי שלה.

תמונה אחת סיפק אתר הטכנולוגיה PhoneArena, בה נראה מכשיר ה-Prime לצידו של מכשיר הדגל הנוכחי Galaxy S5. ניתן להבחין כי מסביב למסך של המכשיר הבלתי מוכרז ישנם שוליים דקים במיוחד, מה שלמעשה איפשר לסמסונג להגדיל את שטח התצוגה ולשמור על מימדים פיזיים כמעט זהים לאלו של Galaxy S5.

את התמונה השנייה, בה נראית הגרסה המוזהבת של מכשיר הפרימיום, סיפק המדליף evleaks@. לדבריו, גרסת הצבע הזו מכונה “Perfect Golden”. מי שיבחן היטב את הפרטים שבתמונה יגיע לכך שהתאריך המוטבע על המסך – יום רביעי ה-12 בספטמבר, יגיע רק בשנת 2018, אך אין זה מעיד בהכרח על אי אמינותו של הדיווח.

galaxy-f-evleaks

עוד בתמונה של evleaks@ ניתן לראות גב בגימור מוברש, אך עדיין לא ניתן לקבוע אם מדובר בפלסטיק (כמו ב-LG G3) או במתכת (כמו ב-Galaxy J). המפרט, על פי דיווחים קודמים, עשוי להציע מסך Quad HD בגודל 5.2 או 5.3 אינץ’, מעבד מרובע ליבות על גבי פלטפורמת Snapdragon 805, זיכרון 3GB RAM, מצלמת 16 מגה-פיקסל עם מייצב אופטי, עמידות במים ומערך חיישנים כמו זה הקיים במכשיר הדגל.

באשר למועד ההכרזה רב הנסתר על הגלוי, אך ישנם דיווחים מעטים הטוענים כי מכשיר זה ייועד בעבור השוק הקוריאני בלבד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות