אפליקציית המפות של גוגל מגיעה גם היא למיליארד הורדות

Screen Shot 2014-06-15 at 7.09.22 PM לפני כחודש הצליחה אפליקציית Gmail לאנדרואיד לחצות את רף מיליארד ההורדות. הייתה זו הפעם הראשונה שאפליקציה בחנות ה-Play Store מגיעה להישג שכזה, והנה מצטרפת אליה גם אפליקציית Maps, השער האנדרואידי לשירות המפות הפופולארי של החברה. מבחינה היסטורית, מעניין לגלות שאפליקציית המפות הייתה הראשונה להגיע לרף 50 מיליון הורדות ושמאז הצליחה Gmail לעקוף אותה.

חשוב להזכיר כיצד מתבצעת ספירת ההורדות של אפליקציות בחנות המקוונת של גוגל, מה שהופך את ההישג מרשים אפילו יותר. אפליקציות המורדות דרך Play Store נספרות לפי "הורדה ייחודית", כלומר פעם אחת עבור כל חשבון: אם הורדתם את אפליקציית Gmail עם אותו החשבון בשני מכשירים שונים, ייחשב הדבר כהורדה אחת. אם היו נספרות סך ההורדות באופן כללי, כנראה שאת רף מיליארד ההורדות הייתה חוצה אפליקציית Maps כבר מזמן.

אפליקציית "מפות" של גוגל היא אחת מאבני היסוד של מערכת ההפעלה אנדרואיד. מימיה הראשונים של מערכת ההפעלה, התגאתה ענקית החיפוש במה שהיא מצליחה להביא למובייל, אם זה עיגון לפי מצפן אי שם ב-2008 עם HTC G1, ועד לניווט בזמן אמת שאנו מכירים היום עם נתונים המגיעים מחברת Waze הישראלית שרכשה.

(מקור – Android Police)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות