אדובי משיקה אביזרים מותאמים ושלוש אפליקציות חינמיות חדשות ל-iPad

Adobe-inkחברת אדובי (Adobe) הציגה אתמול מגוון חידושים למערכת האקולוגית שלה, עם דגש עיקרי על המובייל. מפתחת כלי העיצוב והעריכה ממשיכה בנסיונות להעביר את הידע והטכנולוגיה שצברה במשך השנים למובייל עם דגש ספציפי על טאבלט ה-iPad. לצד האפליקציות החדשות שאדובי השיקה למובייל היא משיקה גם אביזרים חדשים שיסייעו ליצירה מדויקת יותר.

האייפד ככלי יצירה

אדובי מתייחסת לאייפד של אפל ככלי יצירה לכל דבר, ולעשרות האפליקציות פרי פיתוחה ביניהן Lightroom עם סנכרון למחשב האישי, מצרפת החברה שלוש אפליקציות חדשות ומעניינות מאוד.

adobe-touchappsהראשונה, Photoshop Mix, מחזיקה בשם המותג המחייב ומספקת כלי עריכה המתמקד בשילוב בין תמונות, מסיכות וחיתוך מדוייק. שימוש קצר באפליקציה מאפשר גם למשתמשים הפחות מוכשרים לגזור במדויק חלקים בתמונה על ידי סימון עם האצבע. הפעולה מאוד פשוטה והחיתוך מתבצע בדיוק מעורר התפעלות. האפליקציה כוללת גם מגוון כלים לעריכת תמונה, שיפור צבעים ופילטרים.

אפליקציית Adobe Sketch מספקת כלים לציור חופשי ואינטגרציה חברתית לקבלת פידבק מיידי מקהילות שונות. Adobe Line היא אולי המעניינת בחבורה ומיועדת במיוחד ליצירת צורות גיאומטריות מדוייקות. האפליקציה מציעה מגוון עשיר של כלים ויכולות עריכה שונות.

עבודה מדוייקת בדרכים

adobe_ink_slide_hero-100313462-largeחברת אדובי משיקה כלים פיזיים חדשים לעבודה מדוייקת עם האפליקציות שלה לאייפד – Adobe Ink ו-Adobe Slide. מדובר בעט סטיילוס (Ink) וסרגל (Slide) שפותחו בשיתוף פעולה עם חברת Adonit המתמחה ביצירת כלים מדוייקים עבור טאבלטים. אדובי מנסה לספק פתרון אמיתי לסטודיו הדיגיטלי בדרכים ונראה שהשילוב בין הכלים הפיזיים לאפליקציות החדשות הוא בהחלט הכיוון הנכון. Ink ו-Slide יימכרו בחבילה אחת עבור $199 ואדובי מייעדת אותם לאמנים חובבים כמו גם למעצבים גרפיים מקצועיים.

להורדת Photoshop Mix לאייפד – לחצו כאן

להורדת Adobe Sketch לאייפד – לחצו כאן

להורדת Adobe Line לאייפד – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות