גוגל מעדכנת את משקפי Google Glass רגע לפני כנס Google I/O

חברת גוגל תפתח הערב (יום ד’) ב-19:00 שעון ישראל את כנס המפתחים Google I/O 2014 באירוע חגיגי, אותו נסקר באתר, שם היא צפויה לתת לנו פרטים חדשים לגבי הפצת משקפי Google Glass. משקפי המציאות הרבודה של גוגל נחשפו לפני יותר משנתיים ומאז אנחנו יודעים עליהם כבר כמעט הכל, אף שההתנסות בהם נשמרה לכמות מוגבלת של אנשים (בעיקר מפתחים) ברי מזל.

רוכשי Google Glass לא יקבלו אפשרות להחליף את מכשירםחשבון הגוגל+ הרשמי של Google Glass פרסם הלילה את השדרוגים והמפרט הסופי של המשקפיים וחשף לראשונה שכמות הזכרון הפנימי בהם שודרגה ל-2GB RAM, במקום 682MB RAM – כמעט פי 3. השדרוג בזיכרון הפנימי אמור לשפר את ביצועי המשקפיים. חשוב לציין, רוכשי Google Glass לא יקבלו אפשרות להחליף את מכשירם והם יצטרכו להסתפק בעדכוני התוכנה שגוגל משיקה. הבריטים, אצלם המשקפיים הפכו זמינים מאתמול, יקבלו כבר את הדגם המשודרג.

משקפי Google Glass נמכרו החל מהחודש שעבר בבטא פתוחה בארה”ב עם תג מחיר גבוה במיוחד של $1,500. גוגל אמנם לא הבטיחה לעדכן את המכשירים, אבל בהתחשב שעברו כמה שבועות בלבד מאז הרכישה היקרה, אנחנו יכולים להבין את זעם הרוכשים על כך שמכשירם לא יוחלף. גוגל כבר השיקה בעבר עדכון חומרתי למשקפי Glass, אז הוסיפה להם חיבור אזניות סטריאופוני ואפשרה לבעלי המשקפיים להחליפם ללא עלות. הפעם כפי שציינו, זה לא יקרה, אולי בגלל שמדובר בהיקפים גדולים בהרבה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים