חברת Wibbitz משיקה תוסף לדפדפן שיהפוך כתבות לוידאו

חברת Wibbitz המפתחת טכנולוגיה ליצירת וידאו מטקסט משיקה תוספים חדשים לדפדפני כרום ופיירפוקס, אלו יאפשרו לכם לראות בוידאו כתבות מהרשת. Wibbitz מוכרת כיום בעיקר בזכות אפליקציית iOS יפהפיה המסוגלת לקחת כתבה מהאינטרנט ולהפוך אותה לתקציר וידאו באורך 40 שניות הכולל תמונות, אינפוגרפיקות ונתונים בזמן אמת. האפליקציה זכתה בתערוכת MWC 2014 בתואר היוקרתי “אפליקציית התוכן הטובה ביותר לשנת 2014” מטעם ארגון ה-GSMA.

התוספים לדפדפנים מביאים לראשונה את הטכנולוגיה של Wibbitz מחוץ לגבולות המובייל ומאפשרים גישה רחבה למשתמשים רבים נוספים. התוסף משתלב מצורה אלגנטית בדפדפן ולאחר התקנתו יופיע בצד ימין של שורת הכתובת כפתור Play, שכאשר הוא יזהה כתבה נתמכת (באנגלית או בספרדית) – הוא ייצבע בכחול. לחיצה על הכפתור תפתח נגן וידאו מעל העמוד ודרכו נוכל לצפות בתקציר של הכתבה.

prom_image_021התוספים מתבססים על אותו אלגוריתם של Wibbitz הנותן מענה גם לאפליקציית המובייל. הוא יודע לאתר את החלקים המעניינים בכתבה ולהרכיב מהם וידאו המשלב קריין המסכם את הכתוב בכתבה לתמונות ונתונים דימניים (כמו מניות) בזמן אמת.

ניצלנו את תערוכת MWC 2014 לשבת לראיון עם מנכ”ל החברה, זוהר דיין, שכבר אז חשף לנו את כוונות החברה להתפשט לפלטפורמות נוספות. חברת Wibbitz רואה בעצמה ספקית שירות שיכולה להשתלב במחשב האישי ובטלוויזיה, כמו שהיא במובייל. כך מקווים בחברה להביא תכנים כתובים למקומות חדשים.

מנכ”ל Wibbitz מדגים לגאדג’טי את הטכנולוגיה של החברה:

YouTube Preview Image

להורדת התוסף לדפדפן הכרום

להורדת התוסף לדפדפן פיירפוקס

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות