דיווח: Galaxy Note 4 יתחיל להימכר ב-25 בספטמבר

דיווח חדש המגיע מדרום קוריאה חושף כי הפאבלט היוקרתי הבא של חברת סמסונג יכנס לשלב הייצור ההמוני בין החודשים יולי ואוגוסט, זאת לקראת הכרזה בתערוכת IFA שתתקיים בחודש ספטמבר והשקה עוד באותו החדש. על פי מחזיקי מניות של סמסונג ומקורבים נוספים לחברה, עשויה ההשקה להתבצע ביום חמישי, ה-25 בספטמבר.

כמדי שנה, השמועות סביב תכונותיו של הדגם החדש בסדרת Galaxy Note רבות ומגוונות. בדיוק כמו קודמו, נראה שמכשיר ה-Galaxy Note 4 יגיע עם מסך 5.7 אינץ’, אם כי ברזולוציית Quad HD (כמו בגרסה המתקדמת יותר של Galaxy S5). באשר למצלמה, הדעות עדיין חלוקות: יש הטוענים לחיישן ברזולוציית 16 מגה-פיקסל, בעוד אחרים מדווחים דווקא על 12 מגה פיקסל. בשני המקרים ישנו אזכור גם למייצב תמונה אופטי ולמצלמה קדמית ברזולוציית 3.7 מגה-פיקסל.

כהרגלה של סמסונג, עשוי מכשיר זה לעלות למדפים בשתי גרסאות: אחת תבוסס על ערכת השבבים Snapdragon 805 מבית Qualcomm והשנייה על ערכת השבבים Exynos 5433 של סמסונג הכוללת שני מעבדים מרובעי ליבה. וכמצופה, מבחני הביצועים של AnTuTu שפורסמו ברשת חושפים כי ערכת השבבים של סמסונג עוקפת בביצועיה את זו של Qualcomm.

שתי הגרסאות צפויות להגיע עם זיכרון RAM בנפח 3GB ומערכת ההפעלה אנדרואיד KitKat עליה יולבש ממשק TouchWiz המייחד את מכשירי החברה. נכון לרגע פרסום הכתבה, אין מידע חדש באשר לשמועות הרבות על הימצאו של מסך גמיש.

השוואת מפרטים