המקלדת של Android L זמינה עכשיו להורדה

| יום ראשון, 29 ביוני 2014, 11:29 | אפליקציות אנדרואיד

חברת גוגל הכריזה במהלך כנס המפתחים Google I/O 2014 על שחרור L של מערכת ההפעלה אנדרואיד, ומיד לאחר מכן הפיצה גם גרסה ראשונית למפתחים. Android L בגרסת המפתחים זמינה להורדה עבור מכשירי ה-Nexus 5 ו-Nexus 7 בלבד וכוללת רק חלק מהשינויים שגוגל מבצעת לקראת ההשקה. רבים מהשינויים הינם ויזואליים וממחישים את שפת העיצוב החדשה Material Design, ביניהם גם מקלדת חדשה, זו מצאה דרכה לחנות ה-Play Store.

המקלדת לא שוחררה באופן רשמי על ידי גוגל ולא מדובר בסתם אחת שמנסה לחקות את העיצוב שלה. אז כיצד היא הגיעה לחנות האפליקציות? פשוט מאד – מספר מפתחים הצליחו “למשוך” אותה מתוך גרסת המפתחים של Android L והפכו אותה לאפליקציה עצמאית (כמו מקלדות צד שלישי אחרות). הדבר התאפשר כמובן רק משום שאנדרואיד היא מערכת הפעלה פתוחה. המקלדת החדשה דומה מבחינה פונקציונאלית לקודמתה, אך בעלת עיצוב נקי ואלגנטי יותר.

את המקלדת החדשה התאימו המפתחים לאנדרואיד 4.4 KitKat, כך שכל מי שמריץ את הוצאת אנדרואיד האחרונה יכול להתקין אותה. כל שתצטרכו לעשות הוא להוריד את המקלדת מה-Play Store, להפעיל את “Android L Keyboard” ולגשת להגדרות המתקדמות שלה – שם יש לבחור בעיצוב “Material”.

מקלדת Android L להורדה

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות