הדור הבא של Shield יהיה טאבלט?

חברת Nvidia עובדת על טאבלט שיירש את מקומה של קונסולת Shield

חברת Nvidia מוכרת לרבים כמפתחת המאיצים הגרפיים המובילה בשוק וגם כמתחרה בולטת בשוק ערכות השבבים למובייל, אף שלא נחלה הצלחה בתחום בשנתיים האחרונות. החברה מתמקדת בפיתוח טכנולוגיות שיצרניות אחרות יוכלו להטמיע ולמכור יחד עם מוצריהן, לכן הקונסולה הניידת Shield שהשיקה בשנה שעברה הייתה כל-כך יוצאת דופן. זו הפעם הראשונה שהחברה השיקה מוצר הנמכר ישירות לצרכנים – ומדובר למעשה באחד אמיץ במיוחד.

קונסולת Nvidia Shield לא זכתה להצלחה ממגוון סיבות, אולי בראשן דווקא הצטמצמות משמעותית של שוק זה בעקבות התחזקות הגיימינג בסמארטפונים וטאבלטים, מה שאולי מסביר את הדיווח כי הדגם הבא של קונסולת Shield יהיה בכלל טאבלט ואולי אחד היברידי (שיוכל להפוך למחשב נייד). הטאבלט צץ באישורי התקשורת האלחוטית בארה”ב, שם נאמר כי טאבלט/לפטופ של Nvidia נמצא כעת בבדיקה.

חברת Nvidia השקיעה מאמצים רבים על מנת להרחיב את היצע המשחקים התומכים באופן בלעדי בפלטפורמת Shield, כך שהגיוני שהחברה תנסה ליצור המשכיות מסוימת. אפילו אם המוצר הראשון נכשל, הוא הציג את ערכת השבבים Tegra 4 בצורה הטובה ביותר. זו כנראה תהיה גם המטרה של החברה עם טאבלט Shield חדש, שישלב את ערכת השבבים Tegra K1, מתוך מחשבה שביצועיה ישכנעו יצרניות נוספות לעשות בה שימוש.

שמועות על טאבלט מבית Nvidia צצו בסוף השנה שעברה, כך שהגיוני שתחשוף אותו בקרוב כדגם חדש “לסדרת” Shield. מפרטו יהיה כנראה זהה לזה של טאבלט MiPad מבית Xiaomi הסינית, הראשון שעשה שימוש בערכת השבבים Tegra K1, הכולל מסך 7.9 אינץ’ ברזולוציה של 2048X1536 וזיכרון פנימי 2GB RAM.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות