תמונה חדשה של Samsung Galaxy F מציגה מסגרת מתכתית

| שבת, 5 ביולי 2014, 16:32 | סלולר

שמועות והדלפות אודות השקתו של סמארטפון הדגל הבא של סמסונג, Galaxy F, צצו ברשת פעמים רבות בחודשים האחרונים. תחילה סברנו שמדובר בסמארטפון ה-Samsung Galaxy S5 Prime, אולם נראה שהמכשיר המתכתי שתשיק היצרנית הקוריאנית יהיה שייך לסדרה פרימיום חדשה. בינתיים הכריזה החברה על גרסה משודרגת של הגלקסי S5 בדרום-קוריאה בלבד.

הצצה לאחור
את ה-Galaxy F שומרת כנראה סמסונג להתחרות ראש בראש מול iPhone 6 של אפל. המכשיר שהודלף רבות בעבר מצולם כעת בבירור, אם כי מקרוב מאוד, וניתן להתרשם מהמסגרת המתכתית שלו. המסגרת המקיפה אותו נראית יותר משמעותית ממה שראינו בהדלפות קודמות ומזכירה את זו של ה-iPhone 5. לפי המקורות של אתר GSMArena, מפרסם התמונה, ה-Galaxy F יהיה דומה מאוד ל-Galaxy S5 עם גב עשוי פלסטיק מתנתק המאפשר החלפה של הסוללה – כך שרק המסגרת תהיה עשויה אלומיניום.

לפי השמועות, מפרטו של Samsung Galaxy F יהיה מהעצמתיים בשוק עם ערכת השבבים Snapdragon 805 מבית קוואלקום, זיכרון פנימי 3GB RAM ומסך ברזולוציית QHD. כמובן שיש לקחת הדלפות כמו זו בעירבון מוגבל, אבל בהתאם לכמות והתדירות אנחנו בהחלט מאמינים שסמסונג מתכננת סמארטפון שיעמוד כמתחרה אל מול האייפון הבא.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות