-פרסומת-

בתמונה: Microsoft Surface Pro 3

לא מוותרת על המיני: מיקרוסופט חוזרת לעבוד על טאבלט Surface Mini

| יום שני, 7 ביולי 2014, 18:47 | טאבלטים

מיד לאחר הכרזת טאבלט ה-Surface Pro 3 של מיקרוסופט, צצו דיווחים שבחברה החליטו לוותר ממש ברגע האחרון על גרסת המיני. על ההזמנה לאירוע ההכרזה כתבה מיקרוסופט “מפגש קטן”, מה שהיווה רמז להכרזת ה-Surface Mini ודי תאם לשלל השמועות שקדמו לאירוע. כעת מדווח המדליף המפורסם evleaks@ שענקית התוכנה מרדמונד חוזרת לפיתוח גרסת המיני, שכנראה כבר קרובה לשלב הייצור ההמוני.

הצצה לאחור
על טאבלט ה-Surface Mini אנו שומעים כבר זמן רב, עוד בטרם הושק הדגם השני של הטאבלט, ולפי מגוון עדויות מיקרוספט ויתרה עליו ברגע האחרון. אם אתם תוהים כמה קרוב היה הטאבלט להשקה, אז אפילו מצאו מספר התייחסויות אליו במדריך למשתמש של ה-Surface Pro 3. הטאבלט שהוכרז בסופו של דבר הציע מסך בגודל 12 אינץ’, כך שהגיוני שלצידו יושק דגם קטן יותר בעבור מי שמעוניין בדגם נייד יותר.

לפי ההדלפה החדשה, טאבלט ה-Surface Mini של מיקרוסופט יושק במהלך הקיץ. השמועות מדברות על מכשיר בעל מסך 7.5 אינץ’ עם אותו עט סטילוס שהוצג באריזתו של Surface Pro 3, זה מותאם לכתיבה נוחה יותר על המסך. העיצוב, סביר להניח, ישאר זהה עם אותה רגלית המאפשרת שימוש במגוון מצבים וכמה כיסויים המשלבים מקלדות שונות.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות