בקרוב: שליטה קולית באנדרואיד על נגן המוזיקה

| יום שלישי, 8 ביולי 2014, 20:20 | אפליקציות אנדרואיד

נדמה שגוגל לא מפסיקה לעמול ולשפר את יישום החיפוש הקולי שלה המשולב בפלטפורמות שונות פרי פיתוחה. לפי פרטים חדשים החברה צפויה לאפשר בקרוב עם עדכון חדש תמיכה בשליטה קולית עבור נגן המוזיקה במכשיר. כך, באמצעות צמד המילים "OK Google" נוכל לבקש מהמכשיר לנגן עבורנו שיר ספציפי, להעביר לשיר הבא ברשימת ההשמעה המתנגנת ואפילו לעצור את המוסיקה.

הידיעה עבור עדכון זה מגיחה זמן קצר לאחר שהחברה שחררה עדכון אחר המביא עימו זיהוי קולי ותמיכה בשליטה קולית מכל מסך במכשיר. כך לדוגמא, בעת כתיבת הודעת SMS או גלישה בדפדפן הכרום נוכל פשוט לומר "OK Google" ולהריץ כל שאילתה שתעלה בדעתנו.

22-google-now-for-android-can-now-play-music-via-voice-command-newsכעת, כשהשיקה פלטפורמות שונות דוגמאת Android Wear ו-Android Auto, שהתממשקות הקולית מהווה את חלק ניכר מחווית השימוש והניווט בהן, ממשיכה החברה לשפר את יכולות הזיהוי הקולי השונות שלה מחיפוש ועד שליטה באפליקציות שונות. ייתכן ונחשף לעדכונים נוספים עם חשיפת מערכת ההפעלה בגרסת L החדשה לכשתצא באופן רשמי.

העדכון החדש, בדומה לעדכון הקודם הוא עדכון צד-שרת המתבצע לפי חשבונות משתמשים. ועל כן התקנת קובץ ה-APK לא בהכרח תעניק לנו את התכונות החדשות.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CWJaGrv5zy4[/youtube]
מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות