מפרטו הטכני של Xiaomi Mi 4 נחשף דרך חנות מקוונת ברשת

| יום שישי, 18 ביולי 2014, 09:34 | סלולר
תגיות: Xiaomi, Xiaomi Mi 4

ביום שלישי בשבוע הבא תציג Xiaomi באופן רשמי את מכשיר הדגל הבא שלה, Mi 4. ההזמנה לאירוע חשפה כי המכשיר יציע גוף מתכתי, אשר אם ללמוד ממכשיריה הקודמים של היצרנית, צפוי להיות איכותי במיוחד. אך כעת ייתכן שחנות מקוונת חשפה את מפרטו המלא ואת מחירו של המכשיר בעמוד רכישה שפורסם לכאורה מוקדם מן המתוכנן.

תמונת המכשיר באתר האינטרנט נראית כיצירה ממוחשבת של מעריץ ולא כתמונת המחשה רשמית של Xiaomi, ולכן גם שאר הפרטים שחושף האתר עשויים להיות מפוברקים לחלוטין. עם זאת, למרות שהמפרט הטכני חזק משמסרו שמועות קודמות, ניתן לומר כי הוא אפשרי בהחלט, בעיקר לאור מפרטם של המכשירים בהם צפוי Mi 4 להתחרות.

מסך המכשיר מתואר בגודל 5.5 אינץ' ובעל רזולוציית 2K QHD, זאת בשונה משמועות קודמות אשר דיברו על מסך בגודל זהה אך ברזולוציה נמוכה יותר של 1080p. ערכת העיבוד המתוארת הינה Snapdragon 805 של קוואלקום ולצידה זכרון RAM בנפח 3GB. הזכרון המובנה מתואר בנפח 32GB וקיבולת הסוללת היא 3200mAh.

עוד מציין האתר כי המכשיר יכלול מצלמה ראשית בעלת חיישן ברזולוציית 16 מגה-פיקסל וייצוב תמונה אופטי, מצלמה קדמית ברזולוציית 5 מגה-פיקסל ותמיכה ברשתות דור רביעי. מערכת ההפעלה שתופעל על הסמארטפון תהיה אנדרואיד 4.4 KitKat עם ממשק MIUI.

המכשיר מסומן כחסר במלאי, מחירו עומד על 599 דולרים ולצידו רשימת המדינות בהן יהיה זמין לרכישה: רוסיה, ברזיל, טורקיה והודו – בדיוק כפי שהבטיח הוגו בארה בנוגע לשלב ההתרחבות הראשוני של Xiaomi לשוק הגלובלי. שוב נזהיר כי העמוד, יחד עם הפרטים אודות המכשיר, יכולים להיות מפוברקים. את הפרטים המלאים נקבל בעוד מספר ימים כשתבצע Xiaomi את הכרזתה הרשמית.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות