דלפה לרשת מפת הדרכים של HTC לחצי השני של 2014

| יום רביעי, 23 ביולי 2014, 16:12 | טאבלטים, מחשוב לביש, סלולר
תגיות: HTC, HTC Eye, HTC Volantis

מפת הדרכים של היצרנית הטיוואנית HTC להמשך השנה הנוכחית דלפה לרשת וחושפת בפנינו כמה מתכניותיה. על פי המידע שנחשף, הרי שבכוונתה של החברה לחשוף במהלך חמשת החודשים הבאים לפחות שלושה מכשירי סמארטפון, ביניהם גם זה המיועד לתמונות סלפי (HTC Eye), שלושה טאבלטים וגם שעון חכם, כפי שהבטיחו בכירי החברה מוקדם יותר השנה.

הסמארטפון הבולט ברשימה שנחשפה הוא Butterfly 2 שקיבל באחרונה אישור הפצה מטעם ה-NCC, המקבילה הטיוואנית ל-FCC בארה"ב. מדובר יהיה במכשיר השלישי בסדרת Butterfly המיועדת בעבור משתמשים במדינות המזרח, לרבות סין, טיוואן וסינגפור. בנוסף, כוללת הרשימה את סמארטפון הסלפי הראשון של החברה, HTC Eye, ששמו נחשף לראשונה על ידי המדליף אוון בלאס (evleaks). השקתו של מכשיר זה מתוכננת לרבעון האחרון של השנה.

בהתאם לשמועות לא מעטות, חושפת הרשימה כי היצרנית הטיוואנית מתכוונת להשיק השנה מספר מכשירי Windows Phone 8.1, חלקם בעבור השוק הגבוה. HTC נחושה להצליח לא רק בתחום הסלולר, ועל פי דיווחו של אוון בלאס, צפויה החברה לנסות ולתקן את כשלונותיה בתחום הטאבלטים באמצעות שלושה מוצרים חדשים, ביניהם ה-Nexus 9 אשר מיוצר בשיתוף פעולה עם גוגל.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UHvbLkFbYJM[/youtube]

לא חדש לנו שבכירי HTC הבינו כי עליהם למהר בביצוע כניסה לשוק השעונים החכמים שבונה את עצמו בימים אלה. לפני כמה ימים הפיצה החברה סרטון תדמית המתאר את פועלה של מחלקת העיצוב, שם ניתן למצוא בין הפריימים (0:35) גם שעון לא מוכר, וייתכן מאד שזהו המוצר המדובר שהשקתו צפויה להתקיים לקראת סוף השנה.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות