מוטורולה מציגה "קעקוע דיגיטלי" לפתיחת מסך הנעילה

| יום רביעי, 23 ביולי 2014, 21:42 | סלולר
פיתחת סמארטפון עם הקעקוע דיגיטלי

פיתחת סמארטפון עם הקעקוע דיגיטלי

נמאס לכם לפתוח את הסמארטפון עם קוד או זיהוי פנים? למוטורולה יש פתרון לא רע בעבורכם – קעקוע דיגיטלי. החברה משתפת פעולה עם VivaLnk על מנת לפתח תגית NFC המיועדת להדבקה על הגוף, זו תאפשר את ביטול הנעילה של הסמארטפון באמצעות מגע בלבד. מחירו ההתחלתי של סט הכולל עשר מדבקות עומד כעת על 10 דולרים (כ-34 שקלים).

"מדבקת האבטחה" של מוטורולה מוגדרת כעת כמוצר נסיוני, ומתברר שגם לחברת גוגל היה חלק בפיתוחו. בשלב ראשון יהיה ביכולתן של המדבקות לעבוד עם מכשיר ה-Moto X בלבד: הן מתבססות על טכנולוגיה דומה לזו של האביזר הנלווה Motorola Skip – קליפס קטן בו ממוקם שבב NFC שמגע בו מבצע ביטול של נעילת הסמארטפון.

מדבקת ה-NFC החדשה עשויה מאותם החומרים המרכיבים את מדבקת ה-M3 בה עושים שימוש בתחום הרפואה, ומכאן שהיא לא אמורה להציק לעור. המדבקה מכונה "קעקוע דיגיטלי" מכיוון שהיא מיועדת להישאר על גופו של המשתמש למשך חמישה ימים ולהיות עמידה בפני מים וזיעה. לטענתה של מוטורולה, בקעקוע הדיגיטלי הושקעה לא מעט מחשבה במטרה להעניק לו עיצוב אטרקטיבי. ולמען האמת, הוא נראה מעט מוזר.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=15uIFmysZV4[/youtube]

חברת VivaLnk תמכור סט של עשר מדבקות עבור $10, זאת אומרת שכל חבילה שכזו תספיק ל-50 יום. אם תרצו לבטל את נעילת ה-Moto X באמצעות הקעקוע במשך כל השנה, תיאלצו להיפרד מ-$80. על פי גוגל, משתמש ממוצע פותח את הטלפון 39 פעמים ביום, ואם ישנה שיטת נעילה מסוימת, אורכת הפעולה כ-2.3 שניות בממוצע. משמע – כדקה וחצי ביום. ועכשיו נותר לכם רק לחשוב האם החיסכון בזמן שווה את המחיר.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות