מנכ"ל מיקרוסופט מכריז רשמית: איחוד בין גרסאות Windows אכן יתבצע

| יום חמישי, 24 ביולי 2014, 16:49 | מערכות הפעלה

זה זמן רב שהשמועות ברשת מדברות על איחוד בין מערכות ההפעלה השונות של מיקרוסופט – Windows, Windows Phone ומערכת ההפעלה של קונסולת המשחקים Xbox One. כעת מתקבל אישור רשמי לכך: מנכ"ל מיקרוסופט הטרי, סאטיה נאדלה, התייחס לעניין במהלך כנס סיכום הדוחות הרבעוניים של החברה.

לדברי נאדלה, מיקרוסופט "תוביל את הגרסה הבאה של Windows משלוש מערכות הפעלה שונות למערכת מאוחדת אחת", ובכדי שלא להשאיר אותנו מבולבלים, נאדלה מרחיב את דבריו ומסביר כי "זה אומר מערכת הפעלה אחת שמכסה על כל גדלי המסך". על מנת לקדם את המהלך, הודיע המנכ"ל על שינוי במערך העבודה של צוותי הפיתוח בחברה – במקום צוות נפרד לכל מערכת, מחזיקה כעת מיקרוסופט בצוות פיתוח אחד עבור כל המערכות.

המשמעות העיקרית של איחוד מערכות ההפעלה תבוא לידי ביטוי באפליקציות – בעתיד, יוכלו המפתחים ליצור אפליקציה אחת בלבד, וזו תוכל לפעול על כל המערכות. מדובר בצעד שמיקרוסופט החלה לקדם בכנס Build שנערך בחודש אפריל האחרון, בו חשפה החברה ערכת פיתוח שנועדה לאפשר זאת למפתחים. באם האפשרות אכן תתברר כמוצלחת, סביר להניח שהדבר יהווה עידוד משמעותי עבור מפתחים לייצר אפליקציות למערכות ההפעלה של מיקרוסופט.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות