אפליקציית Facetune תעזור לכם ליצור סלפי מושלם גם באנדרואיד

מעכשיו תוכלו ליצור את הסלפי המושלם גם באנדרואיד! אפליקציית Facetune הישראלית, מבית Lightricks, זמינה כעת להורדה גם עבור מכשירי אנדרואיד דרך חנות ה-Play Store. בין המבחר העצום של אפליקציות המספקות שיטות צילום ופילטרים שונים לתמונות סלפי, Facetune לקחה על עצמה להיות הפוטושופ של תחום זה. האפליקציה הצליחה להפוך פופולארית מאד לאחר שזכתה ליותר ממיליון וחצי הורדות באייפון ובאייפד, כמו גם לנוכחות מרשימה ברשימות האפליקציות המובילות בתשלום ורשימות ה-Top Grossing ביותר מ-70 מדינות.

אפליקציית Facetune מאפשרת לכם לצלם תמונה דרך האפליקציה או לחילופין לטעון תמונה מוכנה מהמכשיר, כאשר לאחר מכן תוכלו לבצע בתמונה שינויים אסתטיים שיבנו עבורכם דיוקן עצמי מקצועי מבלי ללמוד את רזי מקצוע עריכת התמונות. Facetune משתמשת בפילטרים מוגדרים מראש, אלה יבצעו פעולות כמו הלבנת שיניים, העלמת קמטים, פצעים ונקודות חן, הפקת עור חלק, הדגשת פרטים בתמונה, שינוי תווי פנים וגווני עור, הוספת פילטרים, מסגרות לתמונה ועוד.

לכלל האפשרויות הזמינות באפליקציה, מספקת Facetune גם מדריכים פשוטים ומתקדמים בוידאו, המסבירים כיצד להשתמש בכל פונקציה. בכל רגע נתון תוכלו לבדוק איך נראתה התמונה לפני התיקונים השונים. את התמונה תוכלו לשתף ברשתות החברתיות או לשמור בגלריה של המכשיר.

אפליקציית Facetune מתאפיינת בכך שהיא אחת האפליקציות המוצלחות ביותר לעריכת תמונות בתשלום חד-פעמי (בגובה 11 שקלים) וללא רכישות בתוך האפליקציה. יהיה מעניין לראות איך מודל התשלום הזה יצליח באנדרואיד לעומת iOS, כאשר היום כבר ידוע שהאפליקציות הפופולריות ביותר ב-Play Store עושות שימוש במודל פרימיום (הורדה חינם ותשלום פנימי ליכולות נוספות).

ראיון עם מפתחי Facetune מתערוכת MWC 2014

להורדת האפליקציה למכשירי האנדרואיד – לחצו כאן

להורדת האפליקציה למכשירי iOS – לחצו כאן

להורדת האפליקציה למכשירי Windows Phone – לחצו כאן

השוואת מפרטים