ממשיכים בדרך לחופשה המושלמת: אתר חדש מדרג את טיב רשתות ה-WiFi במלונות

| יום שלישי, 29 ביולי 2014, 20:06 | תוכנה ואינטרנט
תגיות: WiFi, WiFi Hotspot

לאחר שמצאנו את היעד המושלם בעבור חופשת הקיץ, כל שנותר הוא לבחור את בית המלון בו נשהה. לא מעט שיקולים מעורבים בתהליך הבחירה הזה, וביניהם גם קיומה של רשת WiFi. הצהרת המלון על קיומה של הרשת יכולה להספיק, אך מה אם בפועל מדובר בחיבור איטי ולא יציב?

אתר חדש, Hotel Wi-Fi Test שמו, יעזור לנו להימנע מהחוויה הלא נעימה תוך שהוא מספק דירוג מלונות על פי מהירות ויציבות רשת ה-WiFi שהם מציעים ללקוחות. כך למשל, מקבל מלון ישרוטל טאוור בתל-אביב דירוג של 3 כוכבים מתוך 5, כאשר הוא מציע מהירות גלישה ממוצעת של 4.5Mbps בלבד. השיאן הישראלי הוא מלון קיסר פרמייר בטבריה עם מהירות ממוצעת של 27.7Mbps.

בנוסף למדד המהירות, אתר Hotel Wi-Fi Test יסמן האם מדובר ברשת חופשית או בכזו המוגנת בסיסמה שהגישה אליה מחייבת בתשלום. כמובן שבאותו העמוד ישנו גם מידע כללי אודות המלון. אנו סבורים שהאתר עשוי לשמש כלי יעיל בעבור אלו מכם שמתקשים להתנתק וחייבים להיות מחוברים תמיד.

כמשתמשים מן המניין, תוכלו גם אתם לתרום לפיתוח מאגרי המידע של האתר. בעמוד הראשי ישנו רכיב פשוט המאפשר ביצוע בדיקת מהירות בזמן אמת, אז אם במקרה אתם קוראים את הכתבה הזו בעודכם בחופשה – פרגנו בבדיקה.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות